افتتاح حساب بانکی در اروپا بدون مالیات offshore

شرکت  Bahar Gate LTD با رایزنی هایی که توانسته انجام دهد راه را برای متقاضیانی که نیاز به یک حساب بانکی در خارج از کشور دارند باز کرده است.

مزایای افتتاح حساب بانکی در اروپا :

  1. محرمانه بودن اطلاعات حساب بانکی
  2. بدون مالیات
  3. امکان بازکردن حساب شخصی و شرکتی
  4. دارای کد IBAN و SWIFT
  5. اینترنت بانک قوی جهت نقل و انتقالات
  6. دارای ارزهای رایج دنیا
  7. امکان درخواست ویزا کارت و مستر کارت

مدت زمان انجام کار : 2 هفته

تحویل مدارک فیزیکی : 4 هفته

مدارک مورد نیاز : اسکن پاسپورت کارت ملی و شناسنامه قبض تلفن , برق یا گاز

افتتاح حساب بانکی در اروپا

افتتاح حساب بانکی در اروپا

افتتاح حساب بانکی در اروپا

یکی از اولین و مهم ترین فعالیت های حیاتی که باید به منظور ثبت شرکت در اروپا انجام دهید، افتتاح یک حساب بانکی در کشور انتخابی شما می باشد.

آنجام این کار ساده به نظر می رسد و باید آسان باشد … اما این طور نیست. در حقیقت، گاهی اوقات ممکن است که بانک های خاصی، تلاشی را در جهت دشوار نمودن این فرآیند انجام دهند!

مسیر طولانی تا بانک

در تعدادی از بانک ها، متقاضیان باید به منظور افتتاح حساب خود به صورت شخصی از بانک، بازدید نمایند که در صورتی که یک شرکت ایرلندی باشید و بخواهید یک حساب در دوبلین باز کنید، آسان است. اما برای آن هایی که خارج از ایرلند زندگی می کنند به این سادگی نیست.

سایر بانک ها اصرار دارند که یک معرفی نامه از بانک شما در کشور خود، برای آن ها تهیه نمایید که در موعد مقرر، ترجمه شده و تایید شده باشد. در صورتی که در زبان محلی، سلیس می باشید و درک مناسبی از چیزی که مورد نیاز است دارید، ساده است اما در غیر این صورت، مایه زحمت و هزینه بر می باشد.

همچنین تعدادی از بانک ها حتی با شما صحبت نخواهند کرد مگر این که گردش مالی سالیانه شما افزون بر 1 میلیون یورو باشد. این مورد، در صورتی که بخواهید شرکت اروپایی خود را به سریعی و با کارآمد ترین هزینه ممکن، راه اندازی و اداره نمایید، دست و پا گیر خواهد بود.

هدف ما در Bahar Gate LTD تسریع بخشیدن و آسان نمودن کل این فرآیند تا حد ممکن می باشد. شما همچنین می توانید از سرویس شخصی کارکنان ما در هر مرحله از این مسیر، مطمئن شوید.

از طریق دانش ما از مقررات بانکداری و روابط با گروه های بانکداری بین المللی نظیر بارکلیز، HSBC و بانک مجلل اسکاتلند و مشارکت ممتاز ما در ایرلند با بانک های متحد ایرلندی و بانک آلستر، ما به مشتریان خود کمک می نماییم که از خط قرمز عبور کنند و به سریعی ممکن، پیشرفت نمایند. در صورتی که بانک ها شما را ملزم به بازدید به صورت شخصی نمایند، ما نماینده محلی در دسترس داریم که می تواند شما را در این امر، یاری دهد و می توانیم در مورد حداقل میزان یک گردش مالی، مذاکره نماییم.

ارتباط عالی ما با بانک های برجسته به این معنی است که در بسیاری از مناطق، شما برای افتتاح یک حساب بانکی نیازی به مراجعه به آن کشور ندارید.