ثبت شرکت در بلغارستان

ثبت شرکت در بلغارستان : بلغارستان، آخرین کشوری است که به عضویت اتحادیه اروپا درآمد و در محل تقاطع اروپا و آسیا واقع شده است. قانون گذاری در بلغارستان، طوری طراحی شده است که آن را برای سرمایه گذاران خارجی، جذاب جلوه می دهد و نظام مالیاتی در این کشور، با مالیات ثابت 10% بر تمام منابع درآمدی و قرارداد های مالیاتی مناسب با شرکای اروپایی خود، در زمره پایین ترین نظام های مالیاتی در اروپا می باشد. بلغارستان، علی رغم داشتن یک نیروی کار واجد شرایط، یکی از کمترین هزینه های کارگر و خدمات در اتحادیه اروپا را دارا است. بلغارستان، یکی از سریع ترین اقتصاد های در حال رشد در اتحادیه اروپا در سال های 2000 تا 2009 میلادی را دارا می باشد و برای رشد در سال 2013 برنامه ریزی شده است. فساد اقتصادی که یک مشکل برای بلغارستان در گذشته بوده است نهایتا تحت کنترل می باشد. برای اطلاعات بیشتر درباره ثبت شرکت در بلغارستان و نحوه تاسیس یک شرکت بلغاری، لطفا با ما در تماس باشید.

رایج ترین انواع شرکت ها در بلغارستان چیست؟

  • یک شرکت با تعهدات محدود که می تواند یا مالکیت فردی (EOOD) یا با چندین سهامدار (OOD) باشد
  • یک شرکت سهامی که می تواند یا مالکیت فردی (EAD) یا با چندین سهامدار (AD) باشد

شرکت های خارجی که به دنبال ثبت در بلغارستان هستند ممکن است یا یک شرکت فرعی (ثبت شده تحت قانون بلغارستان) یا یک شعبه را راه اندازی نمایند.

برای تاسیس یک شرکت دارای تعهدات محدود (EOOD / OOD) چه مقدار سرمایه مشارکتی مورد نیاز است؟

حداقل سرمایه مشارکتی فقط 2 لوای بلغاری (BGN) است که معادل با 1 یورو می باشد.

تشریفات مربوط به ثبت یک EOOD / OOD در بلغارستان، چه هستند؟

  • یک کپی از مدارک هویتی تمام مالکین شرکت (اگر اشخاص حقیقی می باشند) یا کپی های قانونی معتبر از اسناد مشارکت مالکین (اگر اشخاص حقوقی می باشند) مورد نیاز است
  • سرمایه مشارکتی باید در یک حساب بانکی افزایش دهنده سرمایه که برای این منظور ایجاد شده است، قرار داده شود
  • پیش نویس اساسنامه باید به وسیله تمام سهامداران، طراحی و امضاء شود

چه ملزومات دیگری برای یک EOOD / OOD وجود دارد؟

حداقل یک مدیر، مورد نیاز است که نماینده شرکت در برابر تمام مسئولین می باشد. الزامی برای اقامت مدیر(ان) در بلغارستان وجود ندارد.

یک حسابرسی، فقط در صورتی مورد نیاز است که شرکت از حدود مجاز برای گردش مالی، دارایی ها و کارکنان تجاوز نماید.

  • بازده های مالیات بر ارزش افزوده ماهانه در صورتی که گردش مالی، بالغ بر 25000 یورو باشد، باید بایگانی شوند
  • شرکت باید یک حساب بانکی و آدرس محلی برای ارتباطات کارآمد با مسئولین داشته باشد

برای تاسیس یک شرکت سهامی (EAD / AD) چه مقدار سرمایه مشارکتی مورد نیاز است؟

حداقل سرمایه مشارکتی 50000 لوای بلغاری (BGN) معادل با 25000 یورو است که حداقل 25% از آن یعنی 6250 یورو باید در ابتدا و مابقی ظرف 2 سال از ثبت شرکت پرداخت شود.

سایر ویژگی های یک شرکت سهامی (EAD / AD) چه هستند؟

  • شرکت باید حداقل سه عضو هیئت مدیره داشته باشد
  • سهام می تواند به آسانی از طریق تایید، به یک سهامدار جدید منتقل شود
  • یک حسابرسی سالانه برای تمام شرکت های سهامی، مورد نیاز است
چه انواع دیگری از شرکت بلغاری وجود دارند؟

شرکت های غیر مقیم می توانند یک شعبه بلغاری یا یک دفتر نمایندگی تجاری در بلغارستان را ثبت نمایند. برای راه اندازی یک کسب و کار، باید به عنوان تنها مالک آن در بلغارستان اقامت داشته باشید.

استخدام کارکنان چقدر آسان است؟

بلغارستان، دارای نیروی کار ماهری می باشد که تا حد زیادی در پایتخت این کشور یعنی صوفیه، متمرکز است. هزینه های کارگر، کم است چون سهم های بیمه ملی هم برای کارفرمایان و هم برای کارکنان می باشند. کارگران بلغاری از نظر مهارت های فناوری اطلاعات، برجسته می باشند و زبان انگلیسی به طور گسترده ای مکالمه می شود. برای دریافت کمک در استخدام، لطفا با ما در تماس باشید.

محیط نظارتی برای آن هایی که به دنبال ثبت شرکت در بلغارستان می باشند، چگونه است؟

بلغارستان، آزادی را برای راه اندازی یک شرکت و انتقال سرمایه به تمام شرکت های خارجی و به تمام شرکت های خارجی که می خواهند در بلغارستان به منظور آغاز یک عملیات تجاری یا صنعتی مستقر شوند تضمین می نماید. اجازه قبلی، مورد نیاز نیست جز برای کسب و کار های خاص بسیار منظم نظیر بانکداری، بیمه و حمل و نقل.

درخواست مشاوره رایگان

برای دریافت اطلاعات بیشتر برای ما از طریق لینک روبرو اطلاعات تماسی خود را ارسال نمایید.

ثبت شرکت در بلغارستان

ثبت شرکت در بلغارستان

ویزای سرمایه گذاری آمریکا E2

ویزای سرمایه گذاری آمریکا E2 یکی از آسان ترین و ارزان ترین راه های مهاجرت به آمریکا میباشد. در کمترین زمان ممکن وارد آمریکا شوید و شرکت خود را مدیریت کنید. در صورتی که مایل به خرید شرکت آماده باشید شرکت ما شما را در این راه همایت میکند. از جمله مزایای ویزای E2 ورود همزمان خانواده محترم شما میباشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر به وب سایت اصلی ما از طریق لینک زیر وارد شوید.