ثبت شرکت در قبرس

از آن جا که قبرس یک عضو تمام عیار اتحادیه اروپا است مقصدی رویایی برای سرمایه گذاران خارجی می باشد. یک محیط کاری کارآمد و پیشرفته همراه با نرخ مالیات شرکتی تنها 12.5% به وصف جذابیت آن کمک می نماید. اگر ثبت یک شرکت در قبرس، مد نظر شما است با متخصصان ثبت شرکت در قبرس در تماس باشید و Bahar Gate LTD باقی کار ها را انجام می دهد.

**دفتر ویژه برای سال 2013**

ثبت شرکت در قبرس در 4 الی 5 روز کاری، افتتاح حساب بانکی، ثبت مالیات و مالیات بر ارزش افزوده، منشی پیشنهادی، و آدرس دفتر ثبت شده فقط در ازای مبلغ 2499 یورو (به اضافه مالیات بر ارزش افزوده در صورت لزوم)

سایر عواملی که ثبت شرکت در قبرس را تا این حد جذاب جلوه می دهد چه هستند؟

ثبت شرکت در قبرس یک گزینه جذاب است چون این جزیره، قرارداد های مالیاتی دو مضاعف با بیش از 30 کشور دیگر شامل اکثر کشور های مالیات بالا در اروپای غربی و بسیاری از ایالات در اروپای مرکزی و شرقی دارد. قبرس به عنوان یک مرکز مالیات پایین، یک مکان منحصرا موثر برای شرکت هایی است که بازار های در حال ظهور را هدف قرار می دهند. مهم تر از این، اقتصاد این کشور، قوی و با ثبات است و هزینه های کسب و کار معمولا کم می باشند. از سال 2008 قبرس یورو را به عنوان واحد پول ملی خود و به جای پوند قبرسی اتخاذ نموده است.

جدید! قبرس به عنوان یکی از اعضای ” قانون (اصلاحیه) اعتماد بین المللی 2012″ در مارس 2012 به تصویب رسید. قانون گذاری نیز که بی صبرانه در انتظار آن بود، قانون اعتماد در قبرس را اصلاح و مدرنیزه کرده است. این، شهرت قبرس را به عنوان یکی از جذاب ترین قلمرو های اعتماد در دنیا مجددا تصریح نمود.

ثبات سیاسی در قبرس چگونه است؟

قبرس در نتیجه تجاوز ترکیه در سال 1974هنوز تقسیم شده مانده است اما به نظر نمی رسد که این ویژگی، مانع توسعه اقتصادی این جزیره، حداقل در بخش یونانی شده باشد. تولید ناخالص داخلی سرانه در بخش یونانی قبرس تقریبا 29100 دلار در سال 2011 بود که آن را بر طبق “صندوق بین المللی پول” و “سازمان سیا” در فهرست 50 کشور اول دنیا قرار می دهد.

انواع اصلی شرکت در قبرس چیست؟

بیشتر سرمایه گذاران، یکی از غالب های شرکتی زیر را انتخاب می نمایند:

 • شرکت محدود
 • شعبه
 • مشارکت

ویژگی های اصلی یک شرکت محدود چیست؟

 • عدم الزام برای سرمایه مشارکتی
 • تعداد سهامداران باید بین یک تا پنجاه باشد
 • شرکت باید حداقل دو مدیر داشته باشد
 • حساب های سالانه باید در بخش یونانی قبرس، بایگانی و حسابرسی شوند

ویژگی های اصلی یک شعبه چیست؟

 • والد خارجی شعبه، مسئول تمام تعهدات شعبه در قبرس می باشد
 • شعبه باید توسط ثبت کننده شرکت ها ثبت شود
 • حساب ها باید به صورت سالانه در بخش یونانی قبرس، بایگانی شوند

ویژگی های اصلی یک مشارکت با تعهدات محدود چیست؟

 • مشارکت عمومی: بین دو تا بیست عضو
 • مشارکت محدود: حداقل یک شریک با تعهدات نامحدود
 • باید توسط اداره ثبت شرکت ها ثبت شود
 • عدم الزام برای حسابرسی حساب ها، اما دفاتر حساب باید نگهداری شوند

شرکت های فاقد مالیات چه ویژگی هایی دارند؟

هر شرکت خصوصی مستقر در قبرس که 100% مالکیت خارجی دارد به عنوان یک شرکت فاقد مالیات در نظر گرفته می شود، اگرچه اصطلاح “شرکت تجاری بین المللی (IBC)” به کار می رود. اما دیگر، هیچ تفاوتی در رفتار مالیاتی بین یک شرکت فاقد مالیات و یک شرکت عادی در قبرس وجود ندارد.

محیط نظارتی چگونه است؟

بسیار سختگیرانه تر از چیزی است که تا سال 2003 بود به ویژه آن جا که به شرکت های فاقد مالیات مربوط می شود. قبل از آن، دولت آسان ترین تماس ها را اعمال می نمود و شرکت های فاقد مالیات، هیچ گونه مالیات شرکتی را پرداخت نمی کردند. امروزه، این جزیره تبدیل به یک مرکز کسب و کار پسند با مالیات پایین شده است که دارای مالیات شرکتی 12.5% (در سال 2013 از 10% افزایش یافت) و نرخ های پایین مالیات تکلیفی می باشد اما ملزومات تنظیمی، اکنون با بسیاری از ایالات اتحادیه اروپا همتراز می باشند. اگر شما ثبت شرکت در قبرس را مد نظر دارید، متخصصان حقوقی و مالیاتی ما می توانند شما را راهنمایی نمایند، تمام آنچه که نیاز دارید این است که با ما در تماس باشید.

آیا مشوق های مالی وجود دارند؟

قبرس، مشوق های زیادی را برای سرمایه گذاران خارجی ارائه نمی کند، اگرچه دولت ممکن است استدلال نماید که نظام مالیات پایین، به خودی خود، یک مشوق کافی می باشد. اما کمک های مالی و وام های متنوع برای سرمایه گذاران در بخش های اقتصادی تکنولوژی بالا و سنتی قابل دسترسی می باشند و منطقه تجارت آزاد لارناکا، معافیت از عوارض گمرکی را ارائه می نماید. افزون بر این، امتیازات مالیات شخصی برای کارگران مهاجر وجود دارد.

استخدام کارکنان در قبرس، چقدر آسان می باشد؟

اقتصاد در سال های اخیر تقویت شده است که استخدام تقریبا کامل و افزایش سهام برای شرکت های خارجی که به دنبال جذب کارکنان مناسب می باشند را ایجاد می نماید. این نکته قبلا ذکر شد که معمولا نیروی کار تحصیل کرده جذب می شوند و نرخ های پرداختی نسبت به میانگین اتحادیه اروپا کم می باشند. اگر شمابه دنبال جذب نیروی کار مناسب هستید، متخصصان استخدام ما آمادگی دارند تا شما را در این امر یاری دهند.

درباره تسهیلات بانکداری چطور؟

مشکلات بانکداری که قبرس در سال 2013 داشت به خوبی مستند سازی شده اند. با این وجود، قبرس یک مرکز سرمایه گذاری منطقه ای مهم می باشد و امکانات بانکداری بین المللی پیشرفته را برای پشتیبانی از آن توسعه داده است. حساب های تجاری از طریق شرکای ما قابل دسترسی می باشند. بسیاری از بانک های بین المللی عمده در این جا دارای شعبه می باشند، به اضافه بانک های تجاری محلی و نظام مالی که توسط بانک قبرس نظارت می شود که با وجود کمک های مالی برای نجات از ورشکستگی و افشاء بدهی بانکداری بخش یونانی، در حال بهبود می باشد. برای کمک به افتتاح یک حساب بانکی در قبرس، لطفا برای جزئیات بیشتر با ما در تماس باشید.

لطفا توجه نمایید که در صورت ترجیح شما می توانیم برای شرکت شما در قبرس تمهیدی قائل شویم که بتوانید حساب بانکی خود را خارج از قبرس داشته باشید.

کارشناسان ثبت شرکت در قبرس، در موارد زیر تخصص دارند:
 • ثبت شرکت در قبرس
 • ایجاد شخصیت حقوقی برای شرکت در قبرس
 • تدارک حساب های بانکی در قبرس
 • تدارک خدمات حسابداری و مالیاتی

درخواست مشاوره رایگان

برای دریافت اطلاعات بیشتر برای ما از طریق لینک روبرو اطلاعات تماسی خود را ارسال نمایید.

ثبت شرکت در قبرس

ثبت شرکت در قبرس

ویزای سرمایه گذاری آمریکا E2

ویزای سرمایه گذاری آمریکا E2 یکی از آسان ترین و ارزان ترین راه های مهاجرت به آمریکا میباشد. در کمترین زمان ممکن وارد آمریکا شوید و شرکت خود را مدیریت کنید. در صورتی که مایل به خرید شرکت آماده باشید شرکت ما شما را در این راه همایت میکند. از جمله مزایای ویزای E2 ورود همزمان خانواده محترم شما میباشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر به وب سایت اصلی ما از طریق لینک زیر وارد شوید.