ثبت شرکت در دانمارک

ثبت شرکت در دانمارک : دانمارک احتمالا یکی از رو به جلو ترین اقتصاد ها در اتحادیه اروپا است و برای سرمایه گذاری مستقیم خارجی، بسیار خوشایند می باشد. دانمارک در تولید انرژی نظیر نفت، گاز طبیعی، انرژی بادی و انرژی زیستی خودکفا است. راه اندازی یک شرکت در دانمارک، به لطف یک سیستم نظارتی ساده، آسان است و بیش از 2500 شرکت خارجی از قبل در پایتخت این کشور یعنی کوپنهاگ مشغول به فعالیت می باشند. دانمارک قرارداد های مالیاتی مضاعف با بیش از 80 کشور دارد. برای اطلاعات بیشتر درباره راه اندازی یک شرکت در دانمارک، لطفا با ما در تماس باشید.

رایج ترین نوع شرکت در دانمارک چیست؟

دو نوع نهاد اصلی کسب و کار در دانمارک وجود دارد که عبارتند از:

 • شرکت محدود عمومی (Aktieselskab یا AS)
 • شرکت محدود خصوصی (Anpartsselskab یا ApS)

برای تاسیس یک شرکت محدود عمومی (AS) چه مقدار سرمایه مشارکتی مورد نیاز است؟

حداقل سرمایه مشارکتی برای یک شرکت محدود عمومی (AS) 67000 یورو است.

سایر ملزومات یک شرکت محدود عمومی (AS) چیست؟

 • سه سرپرست مورد نیاز است که باید شهروند یکی از شهر های اتحادیه اروپا باشند
 • شرکت همچنین باید حداقل یک مدیر را استخدام نماید که باید شهروند یکی از شهر های اتحادیه اروپا باشند
 • حساب های به صورت سالانه حسابرسی شده، مورد نیاز است
 • یک دفتر آماده به خدمت، توصیه می شود

برای تاسیس یک شرکت محدود خصوصی (ApS) چه مقدار سرمایه مشارکتی مورد نیاز است؟

حداقل سرمایه مشارکتی برای یک شرکت محدود خصوصی (ApS) 10000 یورو است.

سایر ملزومات یک شرکت محدود خصوصی (ApS) چیست؟

 • حساب های به صورت سالانه حسابرسی شده توسط یک حسابرس ثبت شده، مورد نیاز است
 • نیازی نیست تا سرپرستان و مدیر، مقیم دانمارک باشند
 • یک دفتر آماده به خدمت، توصیه می شود

چه انواع دیگری از شرکت ها وجود دارند؟

 • شرکت محدود عمومی اروپایی (SE)؛ حداقل سرمایه مشارکتی 120000 یورو، تابع قانون شرکتی ملی اما دارای قابلیت تغییر ملیت شرکت بدون نیاز به فسخ و ثبت مجدد
 • گروه بندی بهره اقتصادی اروپایی (EEIG) ؛ یک مشارکت فرا مرزی که شامل شرکایی از کشور های اروپایی است، عدم نیاز به سرمایه، فاقد الزامات برای حساب های مالی جداگانه، از شرکاء به صورت جداگانه مالیات گرفته می شود
 • سرمایه گذاری مشترک که اغلب به شکل شرکت محدود عمومی یا شرکت محدود خصوصی ثبت می شود
 • کسب و کار انفرادی؛ فاقد الزامات برای سرمایه، گزارش های مالی باید به مسئولین مالیاتی ارائه شوند، این گزارش ها باید حسابرسی شوند

استخدام کارکنان، چقدر آسان است؟

نیروی کار دانمارکی، بسیار ماهر و تحصیل کرده می باشد، اگرچه بیش از یک چهارم از آن ها در بخش عمومی هستند. نرخ بیکاری (در فوریه 2011) 4.1% است. به واسطه استاندارد های اتحادیه اروپا سطح دستمزد ها بالا است اما مطابق با جاهای دیگر در منطقه شمال اروپا می باشد. استخدام می تواند با مشاوره با دفاتر استخدام دولتی یا از طریق خدمات نمایندگی های متنوع استخدامی تجاری انجام شود. می توانیم شما را در امر استخدام یاری دهیم، لطفا این جا را کلیک نمایید.

محیط نظارتی چگونه است؟

دانمارک یک محیط کسب و کار آزاد دارد و این ویژگی در محیط نظارتی آن منعکس می شود. به طور کلی، هیچ محدودیتی برای سرمایه گذاری ها و سرمایه وجود ندارد و درآمد ها می توانند آزادانه به کشور خود بازگردانده شوند. کنترل های قیمت و مبادله، به نظام هزینه های بین شرکتی و امور قیمت گذاری انتقال، مربوط می شوند. نرخ مالیات شرکتی 28% است که بسیار پایین تر از مالیات شخصی می باشد، اگرچه مهاجران ممکن است واجد شرایط نرخ بهره شخصی بسیار کمتر یعنی 25% شوند. برای اطلاعات بیشتر درباره برنامه ریزی مالیتی یا شروع راه اندازی یک شرکت در دانمارک، لطفا با ما در تماس باشید.

آیا مشوق های مالی وجود دارند، در مورد تسهیلات بانکداری چطور؟

خدمات کامل بانکداری قابل دسترسی می باشند و یک گستره کامل از تسهیلات بانکداری تجاری را ارائه می شود که شامل آن هایی است که در ارتباط با اکتساب ها و افزایش سرمایه می باشد. تا آن جا که به تامین مالی مربوط می شود با سرمایه گذاران خارجی، همانند سرمایه گذاران داخلی رفتار می شود. اطلاعات بیشتری درباره نحوه کمک نمودن ما به افتتاح یک حساب بانکی در دانمارک بخوانید.

مشوق های مالی برای کسب و کار هایی که در حال راه اندازی در مناطقی از دانمارک که توسط اتحادیه اروپا به عنوان مناطق ویژه توسعه تعیین شده اند، وجود دارند. در شرایط خاص، مشوق ها برای تحقیق و توسعه، توسعه صادرات و مهارت ها و فناوری زیست محیطی تمیز در شرکت های کوچک و متوسط نیز فراهم می باشد.

درخواست مشاوره رایگان

برای دریافت اطلاعات بیشتر برای ما از طریق لینک روبرو اطلاعات تماسی خود را ارسال نمایید.

ثبت شرکت در دانمارک

ثبت شرکت در دانمارک

ویزای سرمایه گذاری آمریکا E2

ویزای سرمایه گذاری آمریکا E2 یکی از آسان ترین و ارزان ترین راه های مهاجرت به آمریکا میباشد. در کمترین زمان ممکن وارد آمریکا شوید و شرکت خود را مدیریت کنید. در صورتی که مایل به خرید شرکت آماده باشید شرکت ما شما را در این راه همایت میکند. از جمله مزایای ویزای E2 ورود همزمان خانواده محترم شما میباشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر به وب سایت اصلی ما از طریق لینک زیر وارد شوید.