ثبت شرکت در دبی

Bahar Gate LTD می تواند شما را در ثبت یک شرکت در دبی در امارات متحده عربی (UAE) یاری دهد. لطفا امروز با ما در تماس باشید تا در مورد انواع ساختار های قابل دسترسی در این منطقه، بحث و گفتگو نماییم.

Bahar Gate LTD می تواند همچنین شما را در ثبت یک نهاد فاقد مالیات چند منظوره در امارات همچون شرکت تجاری بین المللی (IBC) راس الخیمه (RAK) یاری دهد.

ثبت شرکت در دبی و متخصصان ثبت در امارات متحده عربی

ما متخصصان حرفه ای ثبت شرکت در دبی با اصول اخلاقی مستحکم می باشیم که خدمات مربوط به مشتریان را در سطح جهانی فراهم می نماییم. تیم بسیار ورزیده ما برای ثبت شرکت در دبی و متخصصان ما برای ثبت در امارات متحده عربی، اطمینان می دهند که ما خدمات فوری و کارآمدی را فراهم می کنیم که برای شما یک تراکنش بدون مشکل را تضمین می نماید.

ما شما را در ثبت یک شرکت در دبی یاری می نماییم

اهداف مالی شما هر چه که هستند، آن ها را با ما در میان بگذارید و ما به شما اطمینان می دهیم که به اهداف خود، دست خواهید یافت. اگر به دنبال پرداخت مالیات کمتر هستید، می خواهید ثبت شرکت در دبی، افتتاح حساب بانکی، تاسیس کار و کسب امن، راه اندازی یک دفتر مجازی در دبی را تحقق ببخشید یا از مقررات زیاد مصون باشید، تقریبا به طور قطعی می توان گفت که آرزو های شما محقق خواهند شد.

نوع کسب و کار در دبی

2 دسته کسب و کار که می توانید در مناطق آزاد دبی راه اندازی نمایید عبارتند از:

شرکت منطقه آزاد؛ نوعی از کسب و کار می باشد که مالکیت آن به صورت 100% توسط شخصی است که آن را راه اندازی می نماید. نیازی به یک حامی مالی یا یک نماینده برای فعالیت به عنوان رابط برای مدیریت سرمایه گذاری نیست. همچنین محدودیتی که در کار شما گره ایجاد نماید وجود ندارد.

مزایای مناطق آزاد در دبی:

 • مالکیت 100%
 • می تواند تنها توسط یک شخص ثبت شود
 • می توانید حساب بانکی در دبی افتتاح نمایید
 • برقراری محرمانگی به صورت 100%
 • مالیات 0%
 • هزینه های تجدید کمتر
 • قابلیت تصویه حساب شدن در هر لحظه
 • می توانید تجارت بین المللی انجام دهید
 • می توانید فعالیت های چندگانه انجام دهید
 • می توانید دارایی هایی (املاک) داشته باشید

شرکت فاقد مالیات؛ این نوع از ثبت شرکت در دبی به راه اندازی یک کسب و کار از خارج مرز های آن اشاره دارد. به عنوان مثال، یک کسب و کار در سوییس، یک شرکت مشابه را در امارات متحده عربی راه اندازی می نماید.

مزایای شرکت فاقد مالیات در دبی

هدف تاسیس شرکت فاقد مالیات، اساسا فراهم سازی تدارکات برای شرکت هایی است که به یک “تسهیلات صدور صورتحساب مالیاتی” منطقه ای نیاز دارند. نیازی به حداقل سرمایه نمی باشد و همچنین نیاز به راه اندازی یک دفتر واقعی نیست. مقررات مربوط به شرکت های فاقد مالیات ، طبق استاندارد های بین المللی جدید منتشر شده اند و شرکت ها باید حداقل یک سرپرست را برای یک شرکت به ثبت برسانند، سوابق مالی را نگهداری نموده و یک گزارش مالی سالانه حسابرسی شده توسط یک شرکت حسابرسی حرفه ای که توسط منطقه آزاد تایید شده است را منتشر نمایند. هر شرکت باید جلسات عمومی سالانه و کوتاه مدت (که توسط نماینده نیز امکان پذیر است) را تشکیل دهد و به عنوان یک شرکت معمولی فعالیت نماید.

مقررات شرکت، به نحو تنگاتنگی با ضوابط جدید ضد پولشویی انطباق یافته اند.

شرکت های محلی اجازه دارند تا با موارد زیر در ارتباط باشند:

مشاوران حقوقی، حسابداران، شرکت های مدیریتی و … که یک کسب و کار را در امارات متحده عربی انجام می دهند.

هر بانکی در امارات متحده عربی به منظور انجام تراکنش های عملیاتی روزمره خود.

اگر یک شرکت فاقد مالیات، قصد داشته باشد تجارت یا سایر فعالیت های کاری در منطقه یا هر جای دیگر در امارات متحده عربی را انجام دهد، باید گواهی مناسب برای انجام تجارت یا سایر فعالیت های کاری را از مسئولین شایسته، اخذ نماید.

سرمایه: حداقل سرمایه الزامی نیست، اما یک حداقل معادل 10000درهم (2700 دلار آمریکا) برای شروع آن، توصیه می شود.

 

مناطق آزاد در امارات متحده عربی چگونه می توانند شما را کمک نمایند:

توصیه و مشاوره در زمینه های:

 • ساختار شرکتی به بهترین نحو، برای برنامه های فعلی و آتی شما مناسب می باشد
 • آماده کردن اسناد، گرد آوردن اوراق و مدیریت کردن واگذاری ها، ترجمه ها، گواهی های رسمی و مدارک شناسایی رسمی
 • انجام فرآیند های مربوط به ویزا و مجوز کاری با مدرک هویتی اماراتی
 • گزینه های مشارکت برای حرفه ای ها، دفتر شعبه و شرکت فاقد مالیات در دبی
 • جستجوی تاییدیه ها از اداره منطقه آزاد، وزارتخانه ها، اداره برنامه ریزی و دفاع ملی
 • افتتاح حساب های بانکی برای شرکت

درخواست مشاوره رایگان

برای دریافت اطلاعات بیشتر برای ما از طریق لینک روبرو اطلاعات تماسی خود را ارسال نمایید.

ثبت شرکت در دبی

ثبت شرکت در دبی

ویزای سرمایه گذاری آمریکا E2

ویزای سرمایه گذاری آمریکا E2 یکی از آسان ترین و ارزان ترین راه های مهاجرت به آمریکا میباشد. در کمترین زمان ممکن وارد آمریکا شوید و شرکت خود را مدیریت کنید. در صورتی که مایل به خرید شرکت آماده باشید شرکت ما شما را در این راه همایت میکند. از جمله مزایای ویزای E2 ورود همزمان خانواده محترم شما میباشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر به وب سایت اصلی ما از طریق لینک زیر وارد شوید.