ثبت شرکت در استونی

ثبت شرکت در استونی : اقتصاد استونی در سال های اخیر توسعه یافته است که به موجب ایجاد کسب و کار آزاد برای عضویت در اتحادیه اروپا بوده است که نهایتا در سال 2004 محقق شد. سرمایه گذاری خارجی به این ناحیه کوچک از بالتیک سرازیر شده است که آن را به ایجاد یک محیط نسبتا آرام برای جامعه کسب و کار بین المللی قادر ساخته است. اما استونی هنوز در حال توسعه می باشد و سرمایه گذاران باید با احتیاط گام بردارند. این بسیار مهم است که به دنبال توصیه های حرفه ای در تمام موارد حقوقی، مالی و مالیاتی در این جا باشید. ما یک شبکه از مشاوران محلی به دقت گزینش شده داریم، لذا برای دریافت کمک لطفا با ما در تماس باشید.

رایج ترین نوع ثبت شرکت در استونی چیست؟

دو نوع اصلی نهاد کسب و کار در استونی وجود دارند که عبارت اند از:

شرکت محدود عمومی (Aktsiaselts یا AS)

شرکت محدود خصوصی (Osauhing یا OU)

برای ثبت شرکت در استونی محدود عمومی (AS) چه مقدار سرمایه مشارکتی مورد نیاز است؟

حداقل سرمایه مشارکتی برای یک شرکت محدود عمومی (AS) 400000 گورون معادل 25500 یورو است.

سایر ملزومات یک ثبت شرکت در استونی محدود عمومی (AS) چیست؟

  • حداقل نیمی از اعضای هیئت مدیره باید مقیم استونی باشند
  • حساب های حسابرسی شده مورد نیاز می باشند
  • یک دفتر محلی آماده به خدمت، توصیه می شود

برای تاسیس یک شرکت محدود خصوصی (OU) چه مقدار سرمایه مشارکتی مورد نیاز است؟

حداقل سرمایه مشارکتی برای یک شرکت محدود خصوصی (OU) 40000 گورون معادل 2550 یورو است.

سایر ملزومات یک شرکت محدود خصوصی (OU) چیست؟

  • در صورتی که سرمایه مشارکتی بالغ بر 400000 گورون معادل 25500 یورو باشد، نیاز به حسابرسان می باشد
  • حداقل نیمی از اعضای هیئت مدیره باید مقیم استونی باشند
  • یک دفتر آماده به خدمت، توصیه می شود

چه انواع دیگری از شرکت ها وجود دارند؟

  • مشارکت عمومی (TU)؛ عدم الزام برای حداقل سرمایه یا الزامات گزارشگری مالی، تمام شرکا به صورت جداگانه متعهد می باشند
  • مشارکت محدود (UU)؛ شبیه به مشارکت عمومی می باشد اما تمایز بین شرکای عمومی و محدود قائل می شود
  • کسب و کار انفرادی (FIE)؛ عدم الزامات سرمایه یا الزامات گزارشگری مالی

استخدام کارکنان، چقدر آسان است؟

صنعت استخدام در استونی به کندی توسعه یافته است. بسیاری از شرکت های استونیایی از اعتماد به نمایندگی استخدام رسمی دولت برای یافتن کارکنان راضی هستند. اما به تازگی تعدادی نمایندگی های استخدام بخش خصوصی نیز ظهور یافته اند. استونی دارای یک نیروی کار تحصیل کرده و ماهر می باشد و هزینه های دستمزد به واسطه استاندارد های اتحادیه اروپا، بسیار پایین می باشند. ما می توانیم شما را در امر استخدام یاری نماییم.

محیط نظارتی چگونه است؟

استونی یکی از آزادانه ترین نظام های تجارت خارجی در جهان را عملا بدون هیچ تعرفه گمرکی و بدون موانع تعرفه ای، اداره می کند. این روش از طریق عرصه نظارتی دقیق تر انجام شده است. واحد پولی محلی یا گورون استونی با یورو همسان شده است و کاملا قابل تبدیل در تراکنش های حساب جاری و حساب سرمایه ای می باشد. سرمایه و درآمد شرکت ها می توانند آزادانه به کشور خود بازگردانده شوند. استونی هیچ گونه کنترل یا محدودیت مبادلاتی در سرمایه گذاری خارجی ندارد. میزان سرمایه خارجی که می تواند در یک شرکت تجاری استونیایی سرمایه گذاری شود، نامحدود می باشد و شرکت ها می توانند به صورت کامل دارای مالکیت خارجی باشند. اما مقررات مالیاتی باید به صورت جدی رعایت شود و جرایم شدیدی برای تخلف وجود دارند. بنابراین ضروری است که یک حسابدار انگلیسی زبان برای اهداف برنامه ریزی مالیاتی وجود داشته باشد.

آیا مشوق های مالی وجود دارند، در مورد تسهیلات بانکداری چطور؟

مشوق های راه اندازی شرکت، به معنای واقعی کلمه وجود ندارند، اما سایر مزایای موجود در استونی نظیر مقررات کسب وکار آزاد و هزینه های پایین نیروی کار، آن را جبران می نمایند. زیرساخت بانکداری محلی به خوبی توسعه یافته است، اگرچه هنوز قدری کندتر از جاهای دیگر در اتحادیه اروپا می باشد. ما می توانیم شما را در افتتاح یک حساب بانکی در استونی یاری نماییم.

درخواست مشاوره رایگان

برای دریافت اطلاعات بیشتر برای ما از طریق لینک روبرو اطلاعات تماسی خود را ارسال نمایید.

ثبت شرکت در استونی

ثبت شرکت در استونی

ویزای سرمایه گذاری آمریکا E2

ویزای سرمایه گذاری آمریکا E2 یکی از آسان ترین و ارزان ترین راه های مهاجرت به آمریکا میباشد. در کمترین زمان ممکن وارد آمریکا شوید و شرکت خود را مدیریت کنید. در صورتی که مایل به خرید شرکت آماده باشید شرکت ما شما را در این راه همایت میکند. از جمله مزایای ویزای E2 ورود همزمان خانواده محترم شما میباشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر به وب سایت اصلی ما از طریق لینک زیر وارد شوید.