ثبت شرکت در فرانسه

ثبت شرکت در فرانسه : اگرچه اقتصاد فرانسه در رده پنجم بزرگ ترین اقتصاد های دنیا می باشد، این کشور کندتر از بسیاری از همتایان خود در اتحادیه اروپا در امر پذیرفتن فرهنگ کسب و کار واقعا آزادانه عمل کرده است. در عین حال، این کشور به شدت به دنبال جذب سرمایه گذاری مستقیم خارجی بوده است و موفقیت چشمگیری نیز داشته است. یکی از نتایج، این است که اکنون ثبت شرکت در فرانسه بسیار ساده و راحت می باشد، اگرچه توصیه محلی به منظور کسب اطمینان از انطباق با مقررات حقوقی و مالی، ضروری می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر راجع به مزایای ثبت شرکت در فرانسه و نحوه کمک نمودن ما به این امر با ما از طریق دفتر ما در پاریس در تماس باشید.

بهترین راه برای ثبت یک شرکت در فرانسه چیست؟

الگوی مشخصی برای ثبت شرکت در فرانسه وجود ندارد. گزینه ها در بازه ثبت یک دفتر نمایندگی کوچک تا تصاحب یک شرکت موجود یا راه اندازی یک کسب و کار جدید از ابتدا قرار دارد.

لطفا توجه نمایید که Bahar Gate LTD اکنون می تواند شرکت های پیش ساخته در فرانسه را با شماره های مالیات بر ارزش افزوده ارائه نماید.

رایج ترین نوع ثبت شرکت در فرانسه چیست؟

چهار نوع اصلی ثبت شرکت در فرانسه عبارت اند از:

 • شرکت تجاری (SA)
 • شرکت محدود (SARL) که پرطرفدار ترین گزینه می باشد
 • شرکت سهامی ساده (SAS)
 • شرکت معاملات شهری (SCI)

ملزومات برای یک ثبت شرکت در فرانسه تجاری (SA) چیست؟

 • حداقل سرمایه مشارکتی فقط 1 یورو است، اما بانک ها نیازمند سرمایه بیشتر از این جهت پرداخت می باشند
 • شرکت باید حداقل 7 سهامدار داشته باشد
 • سهامداران به میزان سرمایه خود متعهد می باشند
 • حساب ها باید مطابق با ملزومات قانونی، حسابرسی شوند
 • با مدیران سطح بالا همانند کارکنان برای اهداف مالیاتی و تامین اجتماعی رفتار می شود

ملزومات برای یک ثبت شرکت در فرانسه محدود (SARL) چیست؟

 • حداقل سرمایه مشارکتی اخیرا به 1 یورو کاهش یافته است
 • حداقل تعداد سهامداران، 1 نفر می باشد (این شرکت همچنین یک شرکت EURL نامیده می شود)
 • سهامداران به میزان سرمایه خود متعهد می باشند
 • حساب ها باید مطابق با ملزومات قانونی، حسابرسی شوند
 • مدیران سطح بالا قواعد مالیاتی و تامین اجتماعی سختگیرانه تری نسبت به مدیران شرکت های تجاری دارند

یک ثبت شرکت در فرانسه سهامی ساده (SAS) چیست؟

یک ثبت شرکت در فرانسه سهامی ساده، یک نوع نسبتا جدید از نهاد کسب و کار در فرانسه می باشد. آن یک وسیله برای ایجاد یک سرمایه گذاری مشترک بین یک شرکت فرانسوی و یک شریک خارجی می باشد. قبلا شرکت های فرانسوی ورود به روابط سرمایه گذاری مشترک با شرکت های خارجی را به دلیل قانون شرکتی فرانسه دشوار می پنداشتند. اما امروزه، شرکت های سهامی ساده به طور فزاینده ای مورد علاقه سرمایه گذاران خارجی که ثبت شرکت و راه اندازی کسب و کار در فرانسه را مد نظر دارند، به خصوص در آمریکا، واقع می شود.

ملزومات برای یک ثبت شرکت در فرانسه سهامی ساده (SAS) چیست؟

 • حداقل سرمایه مشارکتی 37000 یورو است که نیمی از آن باید پرداخت شود
 • شرکت باید حداقل 2 سهامدار و یک رئیس داشته باشد
 • سهامداران به میزان سرمایه خود متعهد می باشند. نام را جهت منحصر به فرد بودن با موسسه ملی مالکیت صنعتی (INPI) بررسی نمایید
 • نیازی به هیئت مدیران نیست

یک ثبت شرکت در فرانسه معاملات شهری (SCI) چیست؟

یک ثبت شرکت در فرانسه معاملات شهری شبیه به یک شرکت محدود خصوصی می باشد که ثبت شده است. اما آن همچنین یک دفتر/ ملک ثبت شده در فرانسه دارد که می تواند اجاره شود یا به صورت رایگان برای سهامداران خود، قابل دسترسی باشد. آن به این دلیل است که سهامداران شرکت معاملات شهری هستند که مالک ملک می باشند. این سهامداران به نسبت سهام اعلام شده در اساسنامه شرکت، مالک ملک می باشند و می توانند مقیم یا غیر مقیم فرانسه باشند. سهامداران، مسئول بدهی های شرکت معاملات شهری می باشند و اگر تعداد آن ها 2 (حداقل تعداد لازم) باشد، هریک از آن ها مسئول 50% از بدهی ها می باشند. آن از طریق تصمیم جمعی تمام سهامدارانی که تصمیمات آن ها مربوط به شرکت معاملات شهری می شود، تصویب می شود.

استخدام کارکنان برای شرکت هایی که به دنبال ثبت شرکت در فرانسه می باشند، چقدر آسان است؟

استخدام در فرانسه به خودی خود به نحوی منطقی آسان است، اما قوانین نیروی کار، بسیار پیچیده تر از بیشتر کشور های اتحادیه اروپا می باشد. نرخ بیکاری در حدود 9.7% (در سال 2011) می باشد. قرارداد های استخدامی برای یک مدت ثابت فقط در شرایط محدودی، مجاز می باشند. توافق های جمعی مشخص که در سطح ملی مذاکره می شوند، به صورت خودکار برای بخش های تجاری و صنعتی قابل استفاده می باشند. در بخش های دیگر، چنین توافق هایی فقط هنگامی که توسط کارفرما مورد پذیرش واقع می شوند، قابل اجرا می باشند. توافق های جمعی، تمام کارگران از جمله عضو اتحادیه و غیر آن را پوشش می دهد. دریافت توصیه حقوقی قبل از ارائه یا ورود به هر نوع از قرارداد های استخدام، ضروری می باشد. ما یک تیم از متخصصان حقوقی و استخدام داریم که به دقت انتخاب شده اند و در فرانسه مستقر می باشند. اگر شما ثبت شرکت در فرانسه را مد نظر دارید، جهت کسب اطلاعات بیشتر لطفا با ما در تماس باشید.

محیط نظارتی برای ثبت شرکت در فرانسه چگونه است؟

فرانسه یک سیستم حقوقی و نظارتی توسعه یافته را دارا می باشد که بسیار شبیه به سایر کشور های عضو اتحادیه اروپا می باشد. موانع کمی برای ثبت شرکت در فرانسه جز در بخش های معینی نظیر بانکداری و بیمه، وجود دارند. محدودیتی برای واردات یا سرمایه از خارج وجود ندارد. اما شکل مالکیت هنوز یک ویژگی برجسته از اقتصاد فرانسه به خصوص در صنایع زیرساختی می باشد و برخی موانع همچنان اعمال می شوند. از این گذشته، نظام حقوقی فرانسه کند و پر هزینه می باشد که اهمیت بهره مندی از توصیه حقوقی مناسب از ابتدا را مورد تاکید قرار می دهد. تیم متخصصان حقوقی ما در فرانسه می توانند شما را از طریق ارائه توصیه در مورد ثبت هرگونه شرکت در فرانسه یاری دهند، لذا لطفا برای جزئیات بیشتر درباره چگونگی راه اندازی کسب و کار در فرانسه با ما در تماس باشید.

آیا مشوق های مالی برای ثبت شرکت در فرانسه وجود دارند، در مورد تسهیلات بانکداری چطور؟

برای افرادی که ثبت شرکت در فرانسه را مد نظر دارند، این کشور یک شبکه بانکداری بین المللی را در سطح دنیا دارا می باشد و یک بازه وسیع از موسسات مالی با تخصص در ساماندهی تراکنش ها و انتقالات مالی، موجود می باشند. اولین گام در ثبت یک شرکت در فرانسه باید افتتاح یک حساب بانکی باشد که می توانیم این کار را برای شما ساماندهی نماییم.

در کنار وام های تجاری بانکی، ممکن است انواع گوناگونی از مساعده های مالی به کسب و کار های جدید، قابل دسترسی باشد. این کمک های مالی و وام ها از مسئولین محلی از طریق یافتن مکان، دسترسی به هزینه های مشترک برای پشتیبانی از خدمات، مشوق های مالیاتی و کمک های مالی برای شرکت های جدید نوآور، انجام می شود.

درخواست مشاوره رایگان

برای دریافت اطلاعات بیشتر برای ما از طریق لینک روبرو اطلاعات تماسی خود را ارسال نمایید.

ثبت شرکت در فرانسه

ثبت شرکت در فرانسه

ویزای سرمایه گذاری آمریکا E2

ویزای سرمایه گذاری آمریکا E2 یکی از آسان ترین و ارزان ترین راه های مهاجرت به آمریکا میباشد. در کمترین زمان ممکن وارد آمریکا شوید و شرکت خود را مدیریت کنید. در صورتی که مایل به خرید شرکت آماده باشید شرکت ما شما را در این راه همایت میکند. از جمله مزایای ویزای E2 ورود همزمان خانواده محترم شما میباشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر به وب سایت اصلی ما از طریق لینک زیر وارد شوید.