ثبت شرکت در آلمان

اگر شما یک سرمایه گذار خارجی هستید که ثبت شرکت در آلمان را مد نظر دارد، با طیف گسترده ای از گزینه ها مواجه می باشید. می توانید یک دیدگاه محتاطانه به کار بگیرید و یک شرکت آلمانی با یک دفتر فروش تک نفره را راه اندازی نمایید که در یک دفتر آماده به خدمت، مستقر می باشد ( ما می توانیم شما را در این امر یاری دهیم).

اگر این گزینه برای شما مطلوب نباشد می توانید به آسانی از ادامه آن، صرف نظر نمایید بدون این که سرمایه بسیار زیادی را سرمایه گذاری کرده باشید. یا می توانید سبکی از کسب و کار را وارد بازار آلمان نمایید که واقعا منظور شما از کسب و کار را آشکار می سازد. سرویس ما برای ثبت شرکت در آلمان، ثبت هر نوع از شرکت آلمانی که مد نظر شما است از یک کسب و کار انفرادی گرفته تا یک مشارکت یا شرکت را تسهیل می بخشد. لطفا برای جزئیات خدمات ثبت شرکت در آلمان، همین امروز با ما در تماس باشید.

لطفا توجه نمایید که Bahar Gate LTD دارای تعداد محدودی شرکت پیش ساخته آلمانی با شماره های مالیات بر ارزش افزوده می باشد. لطفا برای جزئیات بیشتر، همین امروز با ما در تماس باشید.

ثبت شرکت در آلمان

ثبت شرکت در آلمان

اقامت آلمان از طریق ثبت شرکت در آلمان

یکی از راه های مهاجرت به آلمان و دریافت اقامت آلمان ثبت شرکت میباشد. شما با ثبت شرکت در آلمان میتوانید بدون سرمایه گذاری کلان اقامت آلمان را در مدت زمان 6 ماه دریافت نمایید.

نوع شرکت : مسئولیت محدود و سرمایه اولیه شرکت : حداقل 25000 یورو می باشد. پس از ثبت شرکت در آلمان شما باید یک بیزینس پلان تهیه کنید و شرح دهید برنامه تجاری شما چیست. ( شرکت ما با سالها تجربه شما را در این راه یاری میکند. )

مزایای ثبت شرکت در آلمان

مالکیت صد در صد ( بدون نیاز به شریک بومی )

افتتاح حساب بانکی و تعامل با سراسر دنیا بدون تحریم

امکان درخواست ویزای بلند مدت ( یک ساله )

امکان درخواست اقامت برای خود و خانواده

قوانین تجاری و گمرکی آزاد در داخل اتحادیه اروپا

خدمات شرکت Bahar Gate LTD

مشاوره و ثبت شرکت در آلمان

تهیه بیزینس پلان با مشورت شما

افتتاح حساب بانکی برای شرکت

اخذ ویزای تجاری و اقامت برای خانواده

تهیه مکان برای دفتر کار و محل سکونت

مشاوره ثبت شرکت به صورت رایگان می باشد، در صورت نیاز به هر گونه مشاوره در خصوص ثبت شرکت و مهاجرت شما می توانید به صورت حضوری و تلفنی با ما در تماس باشید. 02122394398

انواع اصلی ثبت شرکت در آلمان چه هستند؟

چهار شکل اصلی ثبت شرکت در آلمان وجود دارد که عبارتند از:

 • شرکت دارای تعهدات محدود (GmbH)
 • شرکت سهامی (AG)
 • مشارکت
 • مالکیت انفرادی

ویژگی های اصلی ثبت شرکت در آلمان دارای تعهدات محدود (GmbH) چیست؟

 • حداقل سرمایه مشارکتی برای یک شرکت دارای تعهدات محدود (GMBH) 25000 یورو است.
 • این رایج ترین شکل شرکت تجاری در آلمان می باشد.
 • ساختار ساده طراحی شده فقط برای شرکت ها
 • حداقل تعداد سهامداران، یک نفر است.

یک قانون جدید در نوامبر سال 2008 در ارتباط با ثبت شرکت در آلمان دارای تعهدات محدود (GmbH) به تصویب رسید. این قانون، یک حدقل سرمایه مشارکتی تنها یک یورویی را مجاز می شمارد. برای راهنمایی رایگان درباره نوع شرکت، لطفا با ما در تماس باشید.

ویژگی های اصلی ثبت شرکت در آلمان سهامی (AG) چیست؟

 • حداقل سرمایه مشارکتی برای یک شرکت سهامی (AG) 50000 یورو است.
 • شکل شرکتی استاندارد برای شرکت های عمومی بزرگ
 • حداقل تعداد سهامداران، یک نفر است.
 • مشمول مقررات سخت به عنوان یک شرکت موجود در لیست

ویژگی های اصلی ثبت شرکت در آلمان مشارکت چیست؟

 • به صورت یک مشارکت عمومی (OHG) یا یک مشارکت محدود (KG) در دسترس می باشد.
 • سرمایه گذاران خارجی معمولا مشارکت های دارای تعهدات محدود را ترجیح می دهند.
 • حداقل دو شریک که یکی از آن ها می تواند یک شرکت دارای تعهدات محدود باشد.
 • به صورت گسترده برای کسب و کار های کوچک و مالکیت خانوادگی در آلمان به کار می رود.

ویژگی های اصلی ثبت شرکت در آلمان مالکیت انفرادی چیست؟

 • ساده ترین و کم مقررات ترین شکل نهاد کسب و کار
 • نیاز به ثبت در دفتر ثبت تجاری و دفتر تجارت محلی
 • کسب و کار انفرادی، دارای مسئولیت نامحدود برای تمام تعهدات و بدهی ها می باشد
 • سود ها مشمول مالیات بر درآمد آلمان با نرخ های انفرادی می باشند

اگر یک شرکت در یک کشور دیگر داشته باشم، آیا می توانم یک شعبه از آن را در آلمان راه اندازی نمایم؟

قطعا می توانید، و این یک اقدام پرطرفدار برای شرکت های خارجی است که ثبت شرکت در آلمان را مد نظر دارند و درباره تعهد طولانی مدت خود به آلمان، کاملا مطمئن نیستند. تمام چیزی که باید انجام دهید اگر قصد ثبت شرکت در آلمان یک دفتر شعبه در آلمان را دارید، ثبت در دفتر ثبت تجاری و دفتر تجارت محلی است. به یاد داشته باشید که شرکت والد، مسئولیت تام در قبال شعبه در تمام موارد حقوقی و مالیاتی دارد. به بخش برنامه ریزی مالیاتی ما نگاهی بیاندازید تا مشاهده نمایید که هیئت متخصصان مالیاتی ما در آلمان، چگونه می توانند شما را در حرکت در مسیر قوانین پیچیده مالی آلمان، یاری دهند.

استخدام کارکنان در آلمان، چقدر آسان است؟

آلمان برای برتری دوره های کارآموزی و کارورزی خود مشهور می باشد که به عنوان اصل قانونی در بیشتر بخش های صنعتی وجود دارند. کمبود کارکنان واجد شرایط در اکثر نواحی آلمان وجود ندارد به خصوص در نیمه شرقی این کشور و در روهر که نرخ بیکاری بالا می باشد. بیشتر شرکت ها شغل هایی را در استخدام دولتی محلی آگهی می دهند اما برای کارکنان متخصص و مدیریت ارشد، باید توصیه های بهتری را دریافت نمایید تا بتوانید از یک نمایندگی تحقیقات جامع اجرایی استفاده نمایید. اگر ثبت شرکت در آلمان را مدنظر دارید، لطفا جهت کسب اطلاعات راجع به سرویس استخدام ما، با ما در تماس باشید.

محیط نظارتی برای افرادی را که ثبت شرکت در آلمان را مدنظر دارند، چگونه است؟

سرمایه گذاران خارجی باید آگاه باشند که اگر ثبت شرکت در آلمان را مدنظر دارند، کسب و کار های محلی دارای مقررات سنگینی می باشد. این موضوع خصوصا در مورد شرکت های سهامی موجود در لیست، صدق می کند اما تمام شرکت های آلمانی، چه بزرگ و چه کوچک، باید با ملزومات جزئی طرح شده توسط مسئولین، مطابقت نمایند. دولتمردان، فعالیت های موسسات مالی نظیر بانک ها و دفاتر بیمه را نظارت می نمایند، در حالی که بیشتر صنایع دیگر در انجمن هایی گروه بندی می شوند که مواردی را که اعضای آن ها قادر به انجام می باشند یا نمی باشند را نظارت می نمایند. منطقی است که در این کشور، محتاطانه گام برداشت. جهت مشاهده این که مشاوران محلی ما چگونه می توانند شما را در هر مسئله مربوط به ثبت شرکت در آلمان یاری دهند، با ما در تماس باشید.

آیا مشوق های مالی وجود دارند، در مورد تسهیلات بانکداری چطور؟

اگر قصد دارید یک شرکت در آلمان را راه اندازی نمایید، دولت فدرال یک بازه وسیع از برنامه های مشوق، شامل وام ها و کمک های مالی را وابسته به ماهیت شرکت و مکان در نظر گرفته شده برای آن، ارائه می نماید. برخی نواحی آلمان، کمک های مالی برای سرمایه گذاری تا سقف 50% به شرکت های کوچک و متوسط، ارائه می نمایند. شایان ذکر است که مشوق های محلی دولت، ممکن است به شکل نرخ های سودمند بهره، ارائه شوند اما این ها معمولا در شهر های بزرگ، قابل دسترسی نمی باشند. آلمان دارای تسهیلات بانکداری بین المللی در سطح جهانی می باشد و اولین گام در راه اندازی یک شرکت آلمانی، باید افتتاح یک حساب بانکی محلی باشد، که ما می توانیم این امر را برای شما سامان دهی نماییم.

چطور می توانم اطلاعات بیشتری راجع به ثبت شرکت در آلمان، کسب نمایم؟

اگر قصد ثبت شرکت در آلمان دارید، لطفا با ما در تماس باشید. ما خشنود خواهیم شد که مواردی را به صورت جزئی تر با شما در میان بگزاریم. لطفا دقت نمایید که در بیشتر موارد، بازدید از آلمان به عنوان بخشی از فرایند ثبت شرکت در آلمان، مورد نیاز است.

ما می توانیم از طریق دفتر خود در آلمان، شما را با تمام خدمات ثبت شرکت در آلمان که ممکن است نیاز داشته باشید، یاری دهیم. این خدمات شامل؛ ثبت، افتتاح حساب بانکی، ثبت مالیات بر ارزش افزوده، دفتر مجازی، محل اقامت و خدمات حسابداری می باشد. لطفا توجه نمایید که ما همچنین یک گزینه از شرکت های پیش ساخته جهت خرید فوری، در دسترس داریم.

درخواست مشاوره رایگان

برای دریافت اطلاعات بیشتر برای ما از طریق لینک روبرو اطلاعات تماسی خود را ارسال نمایید.

ثبت شرکت در آلمان

ثبت شرکت در آلمان

ویزای سرمایه گذاری آمریکا E2

ویزای سرمایه گذاری آمریکا E2 یکی از آسان ترین و ارزان ترین راه های مهاجرت به آمریکا میباشد. در کمترین زمان ممکن وارد آمریکا شوید و شرکت خود را مدیریت کنید. در صورتی که مایل به خرید شرکت آماده باشید شرکت ما شما را در این راه همایت میکند. از جمله مزایای ویزای E2 ورود همزمان خانواده محترم شما میباشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر به وب سایت اصلی ما از طریق لینک زیر وارد شوید.