ثبت شرکت در مجارستان

ثبت شرکت در مجارستان : مجارستان، یک انتقال از یک اقتصاد متمرکز به یک اقتصاد مبتنی بر بازار، با یک درآمد سرانه حدودا معادل با دو سوم میانگین درآمد سرانه در اتحادیه اروپا داشته است. بیش از 80% تولید ناخالص داخلی، توسط بخش خصوصی صورت می گیرد و برای سال 2013 انتظار می رود که رشد بالای 2%  باشد.

Bahar Gate LTD می تواند شما را در ثبت شرکت در مجارستان یاری دهد. بوداپست به عنوان قطب اروپایی بزرگی از کسب و کار، در حال ظهور است و فرصت های فوق العاده ای را برای ثبت شرکت در مجارستان که در پی گسترش کسب و کار خود می باشند، فراهم می نماید.

ثبت شرکت در مجارستان در صورتی که به نحو مناسب، ساختار یابد، یک راهکار کارآمد مالیاتی است. نرخ های مالیات شرکتی بین 10% و 19% می باشد اما با یک مشاوره مالیاتی درست می تواند مالیات را نزدیک تر به 10%  نماید. یک شرکت در مجارستان می تواند به صورت کامل توسط سرپرستان و سهامداران بین المللی، مالکیت و کنترل شود. ملزوماتی برای منصوب کردن سهامداران و سرپرستان محلی وجود ندارد. جزئیات مالکیت سودمند شرکت، در معرض دید عموم نیست.

چرا ثبت شرکت در مجارستان؟

مجارستان یک منطقه امن مالیاتی محسوب می شود و می توان یک شرکت فاقد مالیات را در این کشور تاسیس نمود. ثبت شرکت در مجارستان، مزایای زیادی از جمله مالیات پایین (یا در بعضی موارد، صفر) بر سود سرمایه و بر سود سهام دارد. مجارستان همچنین می تواند قلمرویی عالی برای ثبت یک شرکت هلدینگ باشد چون سود های سهام پرداختی به هر شخص مقیم یا غیر مقیم، قانونا معاف از مالیات است. حق امتیاز های پرداختی به عنوان مصارف شناخته می شوند و می توانند از سود های شرکت در مجارستان کسر شوند. مالیات بر حقوق و دستمزد نیز 0% است.

ملزومات ثبت شرکت در مجارستان:

  • فقط یک سهامدار و یک سرپرست برای برآورده نمودن ملزومات ثبت شرکت در مجارستان، مورد نیاز است.
  • یک شرکت مجارستانی باید برای مالیات بر ارزش افزوده ثبت شود.
  • سهامداران شرکتی، مجاز می باشند.
  • آدرس ثبت شده یا دفتر مجازی، مورد نیاز است.
  • حداقل سرمایه مشارکتی تقریبا 2000 یورو است که الزاما باید سپرده گذاری شود.
  • یک حسابدار باید قبل از بهره برداری از شرکت، منصوب شود (ما می توانیم این را فراهم نماییم).

Bahar Gate LTD می تواند شرکت شما را در مجارستان ظرف فقط 5 روز کاری ثبت نماید!

ما همچنین می توانیم شما را با یک بازه وسیع از خدمات حرفه ای شامل؛ ثبت شرکت در مجارستان، ثبت مالیات بر ارزش افزوده در مجارستان، افتتاح یک حساب بانکی در مجارستان، حسابداری، دفترداری، خدمات مالیاتی و محل اقامت/دفتر ثبت شده/دفتر آماده به خدمت در مجارستان از طریق دفتر وابسته در بوداپست یاری دهیم.

ثبت شرکت در مجارستان

ثبت شرکت در مجارستان

اقامت مجارستان از طریق ثبت شرکت در مجارستان

یکی از راه های مهاجرت به مجارستان و دریافت اقامت مجارستان ثبت شرکت میباشد. شما با ثبت شرکت در مجارستان میتوانید بدون سرمایه گذاری کلان اقامت مجارستان را در مدت زمان 6 ماه دریافت نمایید.

نوع شرکت : مسئولیت محدود و سرمایه اولیه شرکت : حداقل 10000 یورو می باشد. پس از ثبت شرکت در مجارستان شما باید یک بیزینس پلان تهیه کنید و شرح دهید برنامه تجاری شما چیست. ( شرکت ما با سالها تجربه شما را در این راه یاری میکند. )

مزایای ثبت شرکت در مجارستان

مالکیت صد در صد ( بدون نیاز به شریک بومی )

افتتاح حساب بانکی و تعامل با سراسر دنیا بدون تحریم

امکان درخواست ویزای بلند مدت ( یک ساله )

امکان درخواست اقامت برای خود و خانواده

قوانین تجاری و گمرکی آزاد در داخل اتحادیه اروپا

خدمات شرکت Bahar Gate LTD

مشاوره و ثبت شرکت در مجارستان

تهیه بیزینس پلان با مشورت شما

افتتاح حساب بانکی برای شرکت

اخذ ویزای تجاری و اقامت برای خانواده

تهیه مکان برای دفتر کار و محل سکونت

مشاوره ثبت شرکت به صورت رایگان می باشد، در صورت نیاز به هر گونه مشاوره در خصوص ثبت شرکت و مهاجرت شما می توانید به صورت حضوری و تلفنی با ما در تماس باشید. 02122394398

ثبت شرکت در مجارستان

ثبت شرکت در مجارستان

ویزای سرمایه گذاری آمریکا E2

ویزای سرمایه گذاری آمریکا E2 یکی از آسان ترین و ارزان ترین راه های مهاجرت به آمریکا میباشد. در کمترین زمان ممکن وارد آمریکا شوید و شرکت خود را مدیریت کنید. در صورتی که مایل به خرید شرکت آماده باشید شرکت ما شما را در این راه همایت میکند. از جمله مزایای ویزای E2 ورود همزمان خانواده محترم شما میباشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر به وب سایت اصلی ما از طریق لینک زیر وارد شوید.