ثبت شرکت در لوکزامبورگ

ثبت شرکت در لوکزامبورگ : لوکزامبورگ که یکی از کوچکترین کشور های اروپا است (با جمعیتی حدود 503302 نفری در ژولیه سال 2011) در رتبه سوم کشور های جهان از لحاظ تولید ناخالص سرانه داخلی (در سال2010) با یک تولید ناخالص داخلی 82600 دلاری (در سال 2010) قرار دارد. با وجود یک بحران اقتصادی کوچک در سال 2009 این کشور به رشدی بیش از 3% در سال 2010 دست یافت.

لوکزامبورگ، علی رغم فشار از اتحادیه اروپا و سازمان همکاری و توسعه اقتصادی، یک محیط کم مالیات منحصر به فرد را برای سرمایه گذاران خارجی فراهم می نماید. این کشور به طور گسترده ای در ساختار شرکتی برای تراکنش های فرا مرزی، مورد استفاده قرار می گیرد اما به دلیل مکان آن در محیط سیاسی اروپا، به طور مداوم، قانون مالیاتی خود را برای اجتناب از درگیری جانبی با مسئولین مالیاتی سایر کشور های عضو اتحادیه اروپا، با قوانین مالیاتی اتحادیه اروپا مطابقت می دهد. با در نظر گرفتن این مورد، لازم است که پس از ثبت شرکت خود از مشاوره صحیح مالیاتی بهره مند شوید. Bahar Gate LTD شما را در میان آب های متلاطم مقررات پیچیده مالیاتی لوکزامبورگ، هدایت نموده و یک شرکت را در این کشور برای شما در سریع ترین بازه زمانی ممکن ثبت می کند. لطفا برای جزئیات بیشتر، همین امروز با ما در تماس باشید.

مشاوره رایگان غیر الزامی با مشاوران برجسته مالیاتی در لوکزامبورگ، قابل دسترسی است. لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر، همین امروز با ما در تماس باشید.

آیا لوکزامبورگ یک کشور دارای مالیات پایین برای همه افراد می باشد؟

خیر، نه برای همه افراد. در بسیاری از موارد، لوکزامبورگ یک کشور با مالیات بالا می باشد که دارای مالیات بر درآمد شرکتی 31% است، نرخ های مالیات شخصی، بالاتر بوده و در راس آن ها، مالیات بر ثروت وجود دارد. در مواجهه با این موضوع، ساختار شرکتی در لوکزامبورگ با تعداد زیادی از شرکت هایی که غالب های معمولی سهامی یا تعهدات محدود را اتخاذ نموده اند، شبیه به ساختار شرکتی در بسیاری از سایر کشور های عضو اتحادیه اروپا می باشد. اما در این ساختار استاندارد، یک نوع شرکت هلدینگ سختگیرانه تعریف شده وجود دارد. شرایط لازم برای این نوع شرکت را کسب نمایید تا مالیات بر درآمد شرکتی شما به زیر 1% کاهش یابد. برای بهره مندی از توصیه کارشناسان، ما می توانیم شما را با متخصصان محلی خود در زمینه برنامه ریزی مالیاتی، در تماس قرار دهیم.

ساختار استاندارد شرکتی چگونه است؟

شکل های اصلی نهاد کسب و کار استاندارد مالیاتی برای یک شرکت در لوکزامبورگ به شرح زیر می باشند:

 • شرکت سهامی (SA)، حداقل سرمایه مشارکتی 31000 یورو، ملزومات شامل حداقل سه سرپرست، دفتر ثبت شده در لوکزامبورگ و حساب های حسابرسی شده در صورتی که اندازه شرکت، بالغ بر یک اندازه معین باشد
 • شرکت دارای تعهدات محدود (SARL)، حداقل سرمایه مشارکتی 12400 یورو، حداکثر 40 سهامدار، ملزومات شامل حداقل سه سرپرست، یک دفتر ثبت شده در لوکزامبورگ و حساب های حسابرسی شده مشمول اندازه شرکت. سرمایه مشارکتی می تواند برای پرداخت هزینه های ثبت، استفاده شود
 • مشارکت عمومی، مشارکت محدود و شعبه شرکت خارجی

چطور می توانم یک شرکت با مالیات پایین را در لوکزامبورگ، راه اندازی نمایم؟

یک نوع اصلی نهاد کسب و کار با مالیات پایین وجود دارد که Soparfi نامیده می شود. در حقیقت، صحیح تر این است که یک Soparfi را به عنوان یک شرکت با مالیات کارآمد به جای یک شرکت با مالیات پایین تعریف نماییم. در حق مالکیت این نوع شرکت، ذکر می شود که یک نهاد قانونی نمی باشد. در عوض، آن یکی از شکل های بالا نظیر یک شرکت سهامی یا یک شرکت دارای تعهدات محدود را به عنوان اساس قانونی خود، به کار می گیرد. قوانین حاکم بر شرکت های هلدینگ با مالیات پایین، سخت می باشند و ضروری است که با آن ها در هر لحظه، مطابقت نمایید، در غیر این صورت، شرکت شما شرایط مالیات پایین خود را از دست خواهد داد. ما مشاوران متخصصی داریم که می توانند شما را در این امر، یاری دهند، لذا با ما در تماس باشید.

ویژگی های یک شرکت خصوصی مدیریت سرمایه (SPF) چیست؟

 • نظام مالی جدید طراحی شده برای سرمایه گذاران خصوصی و اشخاص
 • هزینه اشتراک سالیانه 0.25%
 • معافیت از مالیات بر سهام یا مالیات بر حقوق و دستمزد برای افراد غیر مقیم
 • معافیت از مالیات شرکتی، مالیات بر درآمد شهرداری، مالیات بر سرمایه خالص

ویژگی های یک شرکت Soparfi چیست؟

 • مشمول مالیات عادی بر درآمد شرکتی
 • واجد شرایط بهره بردن از قرارداد های مالیاتی مضاعف
 • برخی رفتار های سودمند مالیاتی برای سود ها و سود سهام

در مورد نظام مالیات بر دارایی غیرمادی(IP) در لوکزامبورگ چطور؟

 • نرخ 5.8% مالیات بر دارایی غیرمادی در لوکزامبورگ، مرتبط با هر درآمد حاصل از دارایی غیرمادی می باشد
 • نرخ مالیات برای یک تنوع گسترده از انواع دارایی غیرمادی شامل حقوق اختراع ، نشان های تجاری، نام های تجاری و نام های وب سایت، صدق می کند
 • نرخ مالیات 5.8% توسط توافق نامه مسئولین مالیاتی تضمین می شود
 • مشمول مالیات عادی بر درآمد شرکتی
 • واجد شرایط بهره بردن از قرارداد های مالیاتی مضاعف
 • برخی رفتار های سودمند مالیاتی برای سود ها و سود سهام

استخدام کارکنان در لوکزامبورگ، چقدر آسان است؟

نرخ بیکاری در لوکزامبورگ، پایین است اما کسب و کار ها دارای مشکلات اندکی در استخدام کارکنان می باشند چون ائتلاف نیروی کار توسط کارگرانی که از کشور های همسایه به لوکزامبورگ، رفت و آمد می کنند تقویت شده است. نیروی کار، تحصیل کرده و هماهنگ با بخش خدمات مالی می باشد. برای کمک و مشاوره در امر استخدام با ما در تماس باشید.

محیط نظارتی چگونه است؟

لوکزامبورگ، اندکی بوروکراتیک تر از سایر کشور های عضو اتحادیه اروپا در نظر گرفته می شود. محیط نظارتی در این کشور با دستور العمل های اتحادیه اروپا در بخش نیروی کار، بهداشت، امنیت و … و در حقیقت، در بسیاری از مسایل مالیاتی به جز شرایط خاص شرکت های هلدینگ با مالیات پایین مطابقت دارد. سرمایه گذاران داخلی و خارجی، حقوق یکسانی را برای ثبت کسب و کار در لوکزامبورگ، دارا می باشند.

آیا مشوق های مالی وجود دارند؟

علاوه بر این که لوکزامبورگ یک منطقه امن مالیاتی است که به تنهایی، یک مشوق قابل توجه محسوب می شود این کشور دارای تعدادی برنامه طراحی شده برای ارتقاء سرمایه گذاری است. این کشور، یک چارچوب را برای مشوق های سرمایه گذاری در جهت مخالفت کردن با وابستگی تاریخی کشور به بخش فولاد، ایجاد نموده است و کمک های مالی برای ترغیب سرمایه گذاری در سایر صنایع تولیدی و تکنولوژی بالا در دسترس می باشد. دولت همچنین تامین سرمایه برای سهام انواع معینی از سرمایه گذاری ها به خصوص در بخش های توسعه را فراهم می نماید.

در مورد تسهیلات بانکداری در لوکزامبورگ چطور؟

بانکداری، بزرگترین بخش در اقتصاد لوکزامبورگ می باشد. این کشور در کسب و کار مدیریت سرمایه فرا مرزی، تخصص یافته است. چون بازار داخلی لوکزامبورگ، نسبتا کوچک است مرکز مالی این کشور، عمدتا بین المللی می باشد. شما به افتتاح یک حساب بانکی در لوکزامبورگ نیاز خواهید داشت و Bahar Gate LTD می تواند به شما در این امر و همچنین در ثبت شرکت شما در لوکزامبورگ مشاوره دهد.

درخواست مشاوره رایگان

برای دریافت اطلاعات بیشتر برای ما از طریق لینک روبرو اطلاعات تماسی خود را ارسال نمایید.

ثبت شرکت در لوکزامبورگ

ثبت شرکت در لوکزامبورگ

ویزای سرمایه گذاری آمریکا E2

ویزای سرمایه گذاری آمریکا E2 یکی از آسان ترین و ارزان ترین راه های مهاجرت به آمریکا میباشد. در کمترین زمان ممکن وارد آمریکا شوید و شرکت خود را مدیریت کنید. در صورتی که مایل به خرید شرکت آماده باشید شرکت ما شما را در این راه همایت میکند. از جمله مزایای ویزای E2 ورود همزمان خانواده محترم شما میباشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر به وب سایت اصلی ما از طریق لینک زیر وارد شوید.