ثبت شرکت در هلند

هلند یکی از اعضای موسس اتحادیه اروپا، سازمان همکاری و توسعه اقتصادی و سازمان تجارت جهانی می باشد که بر نقش خود در قلب اروپا تاکید دارد. هلند به عنوان پنجمین اقتصاد بزرگ اروپا، یک اقتصاد باثبات و موفق را دارا است (تولید ناخالص داخلی سرانه 42300 دلار در سال 2011 می باشد) و دارای یک سیاست تجارت و سرمایه گذاری که یکی از آزادانه ترین سیاست ها در جهان است، می باشد. این دلیلی است که هزاران شرکت بین المللی در هلند راه اندازی شده اند. جهت اطلاع از نحوه پیوستن به این شرکت ها و ثبت شرکت خود در هلند، همین امروز با ما در تماس باشید.

جدید! در اکتبر سال 2012 قانون جدیدی تصویب شد که به یک شرکت محدود خصوصی (BV) اجازه می دهد تا با یک حداقل سرمایه مشارکتی 1 یورویی، ثبت شود. برای جزئیات بیشتر راجع به این و سایر مزایای ثبت یک شرکت در هلند، لطفا در برقراری تماس با ما تامل نکنید.

ما تعداد محدودی شرکت پیش ساخته در هلند با حساب بانکی و شماره مالیات بر ارزش افزوده، در دسترس داریم. لطفا برای رزرو یکی از آن ها همین امروز با ما در تماس باشید.

مزایای مالیاتی چه هستند؟

هلند دارای یک رژیم مالیاتی آزاد می باشد که شامل یک شبکه گسترده از قرارداد های مالیاتی دوبرابر است. جنبه های زیاد دیگری از قانون مالیاتی هلندی وجود دارد اما مثل همیشه، به توصیه متخصصان نیاز خواهید داشت. ما می توانیم شما را با یکی از متخصصان محلی خود در زمینه برنامه ریزی مالیاتی در ارتباط قرار دهیم. نرخ نهایی 20% تا 25% می باشد اما نرخ کارآمد مالیات شرکتی می تواند بسیار کمتر باشد. مشاوران مالیاتی ما در هلند می توانند شما را یاری کنند.

انواع اصلی ثبت شرکت در هلند چه هستند؟

چهار نوع نهاد اصلی کسب و کار برای سرمایه گذاران خارجی وجود دارد که عبارتند از:

 • شرکت محدود عمومی (NV)
 • شرکت محدود خصوصی (BV)
 • مشارکت
 • شعبه

ویژگی های اصلی یک شرکت محدود عمومی (NV) چیست؟

 • حداقل سرمایه مشارکتی برای یک شرکت محدود عمومی (NV) 45000 یورو می باشد.
 • حداقل 20% از سرمایه مشارکتی مجاز باید منتشر شود
 • مناسب برای شرکت هایی که افزایش سرمایه به صورت عمومی را مدنظر دارند
 • عدم وجود الزام ملیت برای سهامداران
 • حساب های حسابرسی شده باید توسط اتاق تجارت، نگهداری شوند

ویژگی های اصلی یک شرکت محدود خصوصی (BV) چیست؟

 • حداقل سرمایه مشارکتی برای یک شرکت محدود خصوصی (BV) 1 یورو می باشد (که در سال 2012 از 18000 یورو کاهش یافت) اما یک حداقل سرمایه مشارکتی پرداختی 5000 یورویی توصیه می شود
 • مسئولیت سهامداران به سرمایه آن ها محدود می شود
 • رایج ترین شکل نهاد کسب و کار در هلند می باشد
 • عدم وجود الزام ملیت برای سهامداران
 • حساب های حسابرسی شده باید توسط اتاق تجارت، نگهداری شوند

ویژگی های اصلی یک مشارکت هلندی چیست؟

 • به عنوان یک مشارکت عمومی، حرفه ای یا محدود در دسترس می باشد
 • مشارکت های عمومی دارای تعهدات نامحدود می باشند
 • در مشارکت حرفه ای، هر شریک، مسئول بدهی های خود می باشد
 • مشارکت های محدود، دارای تعهدات محدود می باشند

ویژگی های اصلی یک شعبه چیست؟

 • شکل غالب پرطرفدار برای شرکت های خارجی که در هلند راه اندازی می شوند
 • شرکت والد خارجی، مسئول تمام تعهدات شعبه هلندی می باشد
 • شعبه، نیازمند ثبت به وسیله اتاق تجارت می باشد
 • حداقل یک سرپرست، عدم وجود ملزومات حسابداری رسمی

استخدام کارکنان در هلند، چقدر آسان است؟

نرخ بیکاری در هلند در مقایسه با سایر کشور های عضو اتحادیه اروپا، بسیار پایین می باشد (5.2% در سال 2011). این ویژگی، استخدام را نسبتا چالش برانگیزتر از جاهای دیگر در اتحادیه اروپا می نماید اما ما خشنود خواهیم شد که شما را به یکی از متخصصان استخدام محلی به دقت گزینش شده خود، ارجاع دهیم. مردم هلند معروف به چند زبانه هستند و مهارت های تحصیل و محیط کار آن ها بسیار بالا است. لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر راجع به ثبت شرکت خود در هلند با ما در تماس باشید.

محیط نظارتی چگونه است؟

به نحوی منطقی، آسان گیرانه با در نظر گرفتن سرمایه گذاری خارجی و مالیات می باشد اما در مورد قوانین نیروی کار این گونه نیست. بازار نیروی کار هلندی، به شدت نظام مند و به طور کلی مناسب برای کارکنان می باشد. شرکت هایی که بیش از 35 نفر را استخدام می کنند به صورت قانونی نیاز به تاسیس یک شورای کاری دارند که باید در گستره ای وسیع از مسائل، مورد مشاوره قرار بگیرد. اگر نیاز به اخراج یکی از کارکنان خود را دارید، بر روی مداخله دادگاه مدنی یا دولتمردان، حساب نمایید. شما باید از مشاوره حقوقی قبل از ورود به هر قرارداد استخدامی، بهره مند شوید. برای جزئیات شبکه ما که از متخصصان هلندی حقوقی و استخدام تشکیل می شود، با وا در تماس باشید.

آیا مشوق های مالی وجود دارند؟

دولت هلند و مسئولین محلی، مشوق هایی را برای سرمایه گذاران خارجی، ارائه می کنند که مبتنی بر تعدادی از عوامل که بیشتر آن ها مربوط به منطقه ای که شرکت جدید قرار است در آن جا مستقر شود، می باشند. صندوق های اتحادیه اروپا نیز قابل دسترسی می باشند. نمایندگی های مهم در این جا، شرکت های دولتی توسعه منطقه ای می باشند که می توانند به راه اندازی کسب و کار های جدید، کمک نمایند و به عنوان شرکای ریسک پذیر، اقدام کنند.

در مورد یک حساب بانکی هلندی چطور؟

آمستردام یکی از برترین مراکز مالی دنیا می باشد و بیشتر وام های بین المللی در آن جا دارای دفاتری هستند. هلند، نمایندگی های متخصص متعددی را دارا است که تامین سرمایه برای کسب و کار ها را فراهم می نمایند. بانک ملی سرمایه گذاری بر وام های میان مدت و بلند مدت، سرمایه گذاری در سهام و فعالیت های بازار سرمایه تمرکز دارد و صندوق سرمایه گذاری صنعتی، سرمایه های دارای ریسک را برای شرکت های بزرگ تر تکنولوژی بالا فراهم می نماید. شما به ایجاد یک حساب بانکی در هلند نیاز خواهید داشت و ما به شما در این امر، مشاوره می دهیم.

درخواست مشاوره رایگان

برای دریافت اطلاعات بیشتر برای ما از طریق لینک روبرو اطلاعات تماسی خود را ارسال نمایید.

ثبت شرکت در هلند

ثبت شرکت در هلند

ویزای سرمایه گذاری آمریکا E2

ویزای سرمایه گذاری آمریکا E2 یکی از آسان ترین و ارزان ترین راه های مهاجرت به آمریکا میباشد. در کمترین زمان ممکن وارد آمریکا شوید و شرکت خود را مدیریت کنید. در صورتی که مایل به خرید شرکت آماده باشید شرکت ما شما را در این راه همایت میکند. از جمله مزایای ویزای E2 ورود همزمان خانواده محترم شما میباشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر به وب سایت اصلی ما از طریق لینک زیر وارد شوید.