ثبت شرکت در پرتغال

ثبت شرکت در پرتغال : اقتصاد پرتغال در حفظ سرعت رشد و توسعه، دارای مشکلاتی با سایر کشور های عضو اتحادیه اروپا بوده است و تولید ناخالص داخلی آن هنوز به طور قابل توجهی پایین تر از متوسط اتحادیه اروپا می باشد. این بدان معنا نیست که پرتغال، دارای یک دورنمای ضعیف برای سرمایه گذاران خارجی دور از آن است. پرتغال به عنوان یک مرکز برای تجارت بین اروپا و آمریکا، دارای یک اقتصاد آزاد است و با فراهم نمودن مشوق های مالی زیاد، فعالانه به دنبال جذب سرمایه گذاری خارجی می باشد. لطفا برای جزئیات بیشتر، همین امروز با ما در تماس باشید.

انواع اصلی ثبت شرکت در پرتغال چه هستند؟

دو شکل اصلی ساختار شرکتی برای شرکت های خارجی وجود دارد که عبارتند از:

 • شرکت عمومی (A. )
 • شرکت محدود خصوصی (Lda)

ویژگی های اصلی یک شرکت عمومی (S.A.) چیست؟

 • غالب استاندارد برای کسب و کار های بزرگ می باشد
 • حداقل سرمایه مشارکتی 50000 یورو است
 • حداقل تعداد سهامداران، پنج نفر است
 • حسابداری و حسابرسی دقیق، مورد نیاز است

ویژگی های اصلی یک شرکت محدود خصوصی (Lda) چیست؟

 • پرطرفدار ترین غالب برای کسب و کار های کوچک و متوسط
 • حداقل سرمایه مشارکتی، اکنون فقط 1 یورو می باشد (که قبلا 5000 یورو بود)
 • حداقل تعداد سرپرستان، دو نفر می باشد
 • عدم وجود محدودیت برای سهامداران خارجی
 • تعهدات، محدود به میزان سرمایه گذاری شده است

آیا ثبت شرکت در پرتغال ، فرآیندی پیچیده است؟

نسبت به چیزی که قبلا بود پیچیدگی بسیار کمتری دارد. پرتغال در سال های اخیر، رویه های ثبت خود را تسهیل نموده است اگرچه بهره مندی از مشاوره حرفه ای، هنوز کاملا ضروری می باشد. ما در ثبت شرکت در پرتغال، متخصص هستیم لذا لطفا جزئیات بیشتر را از ما بخواهید.

در مورد مالیات شرکتی چطور؟

مالیات شرکتی در پرتغال، بالا و دارای نرخ 25% به علاوه 2.5% مالیات محلی است اگرچه این یک بهبود محسوب می شود. اما پرتغال می تواند منطقه تجارت آزاد مادیرا که دارای نرخ مالیات شرکتی بسیار پایین تر و بین 2% و 12.5% می باشد را ارائه نماید.

استخدام کارکنان در پرتغال، چقدر آسان است؟

پرتغال دارای یک صنعت استخدام بسیار پیشرفته و مستحکم می باشد. کمبود متقاضیان واجد شرایط برای مشاغل، وجود ندارد اما مهم است که مطمئن شوید که با یک نمایندگی استخدام قابل اعتماد، سر و کار دارید. ما هیئتی از متخصصان سفارشی استخدام در پرتغال داریم لذا فقط جزئیات را از ما بخواهید. همچنین شایان ذکر است که قوانین پرتغالی نیروی کار، از کارکنان حمایت می کند و بهره مندی از مشاوره قبل از تنظیم قرارداد استخدام، ضروری است. ما یک شبکه از کارشناسان محلی داریم که خرسند خواهند شد که شما را در این امر، یاری دهند لذا لطفا با ما در تماس باشید.

محیط نظارتی چگونه است؟

پرتغال قرن ها متکی به تجارت بین المللی بوده است و این ویژگی، امروزه در ماهیت آزاد اقتصاد آن، منعکس می شود. محیط نظارتی، آسان گیرانه است در حالی که استاندارد های اتحادیه اروپا را اجرا می نماید. شرکت های خارجی، آزاد هستند تا همان طور که می خواهند سرمایه گذاری نمایند اگرچه محدودیت هایی در بخش های معین استراتژیک وجود دارد. موانعی برای ورود سرمایه به کشور و همچنین منعی برای بازگشت سود ها و سود سهام به کشور خود، وجود ندارد.

آیا مشوق های مالی برای ثبت شرکت در پرتغال وجود دارند؟

پرتغال، مشوق های سخاوتمندانه ای را ارائه می کند که بسیاری از آن ها توسط صندوق های سرمایه گذاری اتحادیه اروپا در جهت جذب شرکت های خارجی که تمایل به سرمایه گذاری دارند، حمایت مالی می شوند. مشوق های ویژه نیز برای پروژه های بزرگ سرمایه گذاری و برای طرح های پیشنهادی که گردشگری، علم و محیط زیست را به نحوی مثبت، تحت تاثیر قرار می دهند در دسترس می باشد.

در مورد تسهیلات بانکداری چطور؟

عمده ترین بانک های بین المللی و موسسات مالی در پرتغال حضور دارند و گستره کاملی از تسهیلات بانکداری را به سرمایه گذاران ارائه می نمایند. بخش مالی محلی نیز قابلیت بیشتری برای برآورده نمودن نیاز های جامعه بین المللی سرمایه گذاری دارد. در صورتی که می خواهید یک شرکت را در پرتغال، راه اندازی نمایید نیازمند افتتاح یک حساب بانکی خواهید بود. دروازه طلایی LTD از یاری نمودن شما در ایجاد یک حساب بانکی در پرتغال، خشنود خواهد شد.

درخواست مشاوره رایگان

برای دریافت اطلاعات بیشتر برای ما از طریق لینک روبرو اطلاعات تماسی خود را ارسال نمایید.

ثبت شرکت در پرتغال

ثبت شرکت در پرتغال

ویزای سرمایه گذاری آمریکا E2

ویزای سرمایه گذاری آمریکا E2 یکی از آسان ترین و ارزان ترین راه های مهاجرت به آمریکا میباشد. در کمترین زمان ممکن وارد آمریکا شوید و شرکت خود را مدیریت کنید. در صورتی که مایل به خرید شرکت آماده باشید شرکت ما شما را در این راه همایت میکند. از جمله مزایای ویزای E2 ورود همزمان خانواده محترم شما میباشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر به وب سایت اصلی ما از طریق لینک زیر وارد شوید.