ثبت شرکت در روسیه

ثبت شرکت در روسیه

اقامت روسیه از طریق ثبت شرکت در روسیه

یکی از راه های مهاجرت به روسیه و دریافت اقامت روسیه ثبت شرکت میباشد. شما با ثبت شرکت در روسیه میتوانید بدون سرمایه گذاری کلان اقامت روسیه را در مدت زمان 6 ماه دریافت نمایید.

نوع شرکت : مسئولیت محدود و سرمایه اولیه شرکت : حداقل 10000 روبل می باشد. پس از ثبت شرکت در روسیه شما باید یک بیزینس پلان تهیه کنید و شرح دهید برنامه تجاری شما چیست. ( شرکت ما با سالها تجربه شما را در این راه یاری میکند. )

مزایای ثبت شرکت در روسیه

مالکیت صد در صد ( بدون نیاز به شریک بومی )

افتتاح حساب بانکی و تعامل با سراسر دنیا بدون تحریم

امکان درخواست ویزای بلند مدت ( یک ساله )

امکان درخواست اقامت برای خود و خانواده

قوانین تجاری و گمرکی آزاد در داخل اتحادیه اروپا

خدمات شرکت Bahar Gate LTD

مشاوره و ثبت شرکت در روسیه

تهیه بیزینس پلان با مشورت شما

افتتاح حساب بانکی برای شرکت

اخذ ویزای تجاری و اقامت برای خانواده

تهیه مکان برای دفتر کار و محل سکونت

مشاوره ثبت شرکت به صورت رایگان می باشد، در صورت نیاز به هر گونه مشاوره در خصوص ثبت شرکت و مهاجرت شما می توانید به صورت حضوری و تلفنی با ما در تماس باشید. 02122394398

ثبت شرکت در روسیه

گام های ثبت شرکت در روسیه

 • اول از همه، زمانی که تصمیم ثبت شرکت در روسیه گرفته می شود، مشتری باید 3 نام را به انتخاب خود برای شرکت، اطلاعاتی راجع به ساختار سهام و فعالیت هایی که شرکت در آینده انجام خواهد داد، آماده نماید. به منظور آماده سازی اسناد شرکت برای ورود سهامداران، ذینفع باید یک دسته از اسناد هویتی را فراهم نماید که از میان آن ها به این موارد اشاره می کنیم: کپی هایی از گذرنامه سرپرستان و سهامداران و در صورتی که یکی از موسسان، یک شخص حقوقی باشد، اساسنامه ها و گواهی ثبت شرکت والد، مورد نیاز است. اسناد مذکور باید به زبان روسی به وسیله یک مترجم متعهد ترجمه شوند و در زمان مقرر، ثبت محضری شوند. همزمان با این، اسناد اجازه نامه مربوط به نهاد آینده، مطابق با قانون روسیه، طرح ریزی و آماده سازی می شوند. اسناد ذکر شده در بالا، باید توسط موسسان شرکت روسی که در آینده تاسیس خواهد شد، امضاء شوند.
 • گام دوم فرایند ثبت، از طریق بازدید مشتری از مسکو به مدت 2 یا 3 روز انجام می شود. تیم ما کمک های کاملی را در این زمینه برای سازماندهی اقدامات لازم و مرتبط با مشتری ارائه می کند. در این مرحله بازدید های متعددی برای مسئولین مناسب، به منظور ثبت یک شرکت در روسیه، مورد نیاز می باشد. برای مثال دفتر اسناد رسمی در مسکو؛ جایی که اسناد اجازه نامه توسط نماینده مجاز نهاد آتی کسب و کار در روسیه امضاء می شود و عوارض گمرکی مربوطه پرداخت می شود، و بازرسی مالیاتی؛ جایی که اسناد ذکر شده در بالا ارائه می شوند باید با هدف به پایان رساندن به موقع فرایند ثبت، انجام شود.

دفتر ثبت امور خارجه با کامل نمودن این دو مرحله ضروری برای ایجاد یک شرکت در روسیه ظرف تقریبا 14 روز، اسناد اصلی شرکت جدیدا تاسیس شده را منتشر می نماید. این مراحل می توانند به صورت شخصی توسط مشتری، یا به وسیله شخص تعیین شده توسط مشتری بر اساس وکالت نامه انجام شود. با این اسناد، سرپرست مدیریتی شرکت می تواند به هر یک از بانک های روسیه مراجعه نموده و درخواستی را برای افتتاح حساب بانکی، ارائه دهد.

ملزومات ثبت شرکت در روسیه

 • هر شخص با هر ملیت یا اقامتی می تواند سرپرست یا سهامدار یک شرکت تاسیس شده در روسیه باشد. در بعضی موارد در پی ثبت شرکت، یا سرپرست خارجی یک مجوز کاری را کسب می نماید که به وسیله آن می تواند به صورت حقوقی در روسیه به فعالیت بپردازد یا یک مقیم روسیه برای انجام این کار تعیین می شود.
 • سهامداران شرکت تاسیس شده در روسیه می توانند هم اشخاص حقیقی و هم اشخاص حقوقی باشند.
 • یک شرکت در روسیه باید یک دفتر ثبت شده داشته باشد (این سرویس توسط BridgeWest فراهم می شود)
 • حداقل سرمایه مشارکتی برای ثبت یک شرکت دارای تعهدات محدود در روسیه معادل با 10000 روبل (تقریبا 250 یورو) می باشد.

خدمات مهیا برای ثبت شرکت در روسیه

 • طراحی اساسنامه ها (که برای ثبت شرکت در روسیه ضروری می باشد)؛ اساسنامه های شرکت روسی می تواند از طریق یک وکالت نامه، امضاء شود. تذکاریه یا اساسنامه شرکت باید توسط مسئولین محلی به زبان روسی نگهداری شوند.
 • طراحی تمامی اسناد مورد نیاز دیگر برای ثبت شرکت در روسیه؛ این اسناد شامل امضاهای نمونه، فرم های ویژه تهیه شده توسط دفتر ثبت شرکت در روسیه و … می باشد.
 • ساماندهی ترجمه های اسناد مربوطه (تمام اسناد باید در روسیه به وسیله دفتر تجارت در روسیه نگهداری شوند)
 • ارائه یک دفتر ثبت شده در روسیه برای شرکت شما (در صورت نیاز)؛ دفتر ثبت شده ممکن است در آدرسی باشد که شرکت تاسیس شده در روسیه برای دفتر مرکزی خود اعلام می کند. در این آدرس، قادر خواهید بود که نامه هایی را از مسئولین و شرکای کاری دریافت نمایید.
 • افتتاح یک حساب بانکی برای شرکت روسی شما؛ این مورد هم به یک حساب سرمایه مشارکتی اولیه و هم به یک حساب جاری بانکی پس از ثبت شرکت، اشاره دارد.
 • معرفی یک حسابدار در روسیه؛ خدمات حسابداری برای ثبت هر کسب و کار جدید در روسیه توصیه می شوند.
 • ثبت شرکت در روسیه دارای تعهدات محدود (عناوین LLC یا O.O در روسیه که پس از نام شرکت اضافه می شوند)؛ یک شرکت دارای تعهدات محدود، ممکن است در روسیه به وسیله یک یا تعداد بیشتری از اشخاص حقیقی یا حقوقی راه اندازی شود. آن نمی تواند شریک انفرادی نهاد کسب و کار دیگری که از یک شخص مجزا تشکیل می شود، باشد. اگر تعداد شرکا بیش از 50 نفر باشد، شرکت باید مجددا سازماندهی شود تا یک شرکت سهامی یا یک تعاونی تولیدی ظرف یک سال، راه اندازی شود. در یک شرکت دارای تعهدات محدود، شرکا دارای بهره های مشارکتی می باشند که نیازی به ثبت توسط سرویس اوراق بهادار فدرال روسیه ندارد. هر شریک، دارای حقوق و الزامات برابر با میزان سرمایه گذاری خود دارد. سرمایه شرکت از سرمایه گذاری های ایجاد شده به وسیله شرکا تشکیل می شود و باید حداقل 10000 روبل (واحد پول روسیه) باشد.
 • ثبت یک شرکت سهامی؛ یک شرکت سهامی، شرکتی است که دارای سرمایه مجازی است که بین تعدادی سهام، تقسیم می شود. سهامداران، مسئولیتی در قبال الزامات شرکت ندارند و ریسک ناشی از زیان های مربوط به فعالیت شرکت، ارزش سهام متعلق به آن ها را تهدید نمی کند. شرکت سهامی که در آن، سهام می تواند آزادانه مبادله شود و ممکن است دارای تعداد نامحدودی از سهامداران باشد، یک شرکت سهامی باز می باشد. این نوع از شرکت سهامی می تواند سهام منتشر شده توسط خود را به صورت عمومی به اشتراک بگذارد و آن ها را در بازار آزاد به فروش برساند. شرکتی که سهام آن در بین موسسان خود یا عده دیگری از افراد که از پیش تعریف شده اند، یک شرکت سهامی بسته می باشد.

حقایق مهم راجع به ثبت شرکت در روسیه

 • در روسیه، شرکت ها مشمول نرخ 20% مالیات شرکتی می باشند. مالیات از 24% در سال 2008 کاهش یافته است. 2% از مالیات به دولت مرکزی به عنوان مالیات فدرال پرداخت می شود و مابقی 18% به دولت محلی پرداخت می شود.
 • مالیات بر ارزش افزوده در روسیه، متحمل تغییرات چشمگیری از زمان اصلاحات کد مالیاتی روسیه در ژانویه 2001 بوده است. مالیات بر ارزش افزوده، توسط تمام اشخاص حقوقی و کارآفرینان شخصی، قابل پرداخت می باشد و نرخ آن در بیشتر موارد 18% است. اما اشخاص و کارآفرینان حقوقی ممکن است معاف از مالیات بر ارزش افزوده شوند در صورتی که درآمد سالیانه آن ها کمتر از 1 میلیون یورو باشد.
 • شرکت های روسی، یک مالیات 9% بر سود سهام را از درآمد خود پرداخت می کنند و شرکت های غیر مقیم همین مالیات را با نرخ 15% پرداخت می نمایند.
 • در مجموع، دولت روسیه، سرمایه گذاری خارجی را ترغیب می نماید و جذابیت های زیادی برای سرمایه گذاران همچون یک نیروی کار ماهر و مولد، یک فضای مناسب بهره برداری نشده و یک محیط خوشایند بدون هیچ تبعیضی بین سرمایه گذاران خارجی و محلی را فراهم می آورد.

درخواست مشاوره رایگان

برای دریافت اطلاعات بیشتر برای ما از طریق لینک روبرو اطلاعات تماسی خود را ارسال نمایید.

ثبت شرکت در روسیه

ثبت شرکت در روسیه

ویزای سرمایه گذاری آمریکا E2

ویزای سرمایه گذاری آمریکا E2 یکی از آسان ترین و ارزان ترین راه های مهاجرت به آمریکا میباشد. در کمترین زمان ممکن وارد آمریکا شوید و شرکت خود را مدیریت کنید. در صورتی که مایل به خرید شرکت آماده باشید شرکت ما شما را در این راه همایت میکند. از جمله مزایای ویزای E2 ورود همزمان خانواده محترم شما میباشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر به وب سایت اصلی ما از طریق لینک زیر وارد شوید.