ثبت شرکت در اسلواکی

کسانی که مایلند اقامت دائم اروپا را دریافت کنند می توانند با ثبت شرکت در اسلواکی این مهم را بدست آورند و حتی این امکان برایشان وجود دارد که در آنجا خانه خریداری کرده در آنجا اقامت داشته باشند.

با ثبت شرکت در اسلواکی امکان کار ، سرمایه گذاری و تحصیل در کل اروپا برای این افراد بوجود می آید و این افراد بعد از پنج سال اقامت موقت و پرداخت مالیات این اقامت موقت را به اقامت دائم تبدیل کنند.

در ضمن نکته قابل توجهی که وجود دارد این است که افرادی که در کشور اسلواکی شرکت ثبت میکنند میتوانند در کشورهای دیگر اروپایی تحصیل و زندگی کنند. عزیزان به محض دریافت کارت اقامت اسلواکی، می توانند از مزایای شهروندان اروپایی همچون استفاده از بیمه، افتتاح حساب در بانک های معتبر بین المللی، خرید ملک و وام بانکی، تسهیلات دانشگاهی و خدمات درمانی بهره مند شوند و در تمامی 28 کشور اتحادیه اروپا رفت و آمد نمایند. همچنین درخواست دریافت ویزا برای کشورهای امریکا ، کانادا ، استرالیا و انگلیس برای دارندگان اقامت اروپا به راحتی انجام می شود.

امروزه اروپا اقتصاد موفق جهان به شمار می رود و این موفقیت باعث جذب سرمایه گذارانی از همه جای جهان مخصوصا آسیای مرکزی و امریکا به سمت اروپا شده است و موفقیت های به دست آمده در شرکت های خارجی که در اروپا شروع به فعالیت نموده اند گواه این مطلب می باشد. شما نیز می توانید بخشی از این موفقیت باشید. کلیه اشخاص اعم از حقیقی یا حقوقی با ثبت شرکت در یک کشور اروپایی علاوه بر آغاز و گسترش فعالیت های تجاری و افتتاح حساب بانکی قادر به اخذ اقامت کشور مورد نظر برای خود و خانواده خود خواهند بود. ثبت شركت و راه اندازی و فعال نمودن آن درهركشوری گامی مطمئن و استوار برای گرفتن اقامت درآن كشور خواهد شد.

گرفتن اقامت دائم کشور اسلواکی پس از گذراندن پنج سال از دریافت اقامت در این کشور امکان پذیر بوده و پس از آن می توان با طی مراحل قانونی پاسپورت اسلواکی را دریافت کرد.

مدارک و شرایط لازم جهت ثبت شرکت در اسلواکی:

 • پاسپورت
 • گواهی عدم سوء پیشینه
 • عکس
 • طرح توجیهی مناسب
 • انتخاب 5 اسم پیشنهادی برای شرکت
 • مدارک هویتی همراهان
 • مدارکی که تمکن مالی متقاضی را نشان دهد.
 • سایر مدارک مورد نیاز
  زمانی که شرکت شما در اسلواکی ثبت گردید شما باید سالانه حدود 25 هزار یورو گردش مالی داشته باشید که نشان دهد شرکت فعالیت تجاری داشته است و کارت اقامت شما تمدید شود.
  قابل ذکر است که با ثبت شرکت در اسلواکی میتوان برای شخص سرمایه گذار و همسر و فرزندان زیر 18 سالش کارت اقامت اسلواکی را دریافت کرد.

مزایای ثبت شرکت در اسلواکی :

 • با ثبت شرکت در اسلواکی شما میتوانید ملک خریداری کرده و سند ملک را بنام خودتان داشته باشید.
 • با ثبت شرکت در اسلواکی امکان افتتاح حساب بانکی دارید همراه با کارت اعتباری
 • شما میتوانید در کل اتحادیه اروپا زندگی کرده و مشغول به کار و تحصیل شوید.
 • اسلواکی در مرکز اروپا قرار دارد و دسترسی آن به بازار کشورهای دیگر اتحادیه اروپا بسیار آسان است.
 • ارز رایج در اسلواکی یورو است.
 • امکان سفر به تمامی کشورهای عضو شنگن
 • نرخ پایین مالیات نسبت به دیگر کشورهای اروپایی
 • امکان استفاده از وام های بانکی
 • امکان استفاده از امکانات رفاهی و بیمه و امثالهم

درخواست مشاوره رایگان

برای دریافت اطلاعات بیشتر برای ما از طریق لینک روبرو اطلاعات تماسی خود را ارسال نمایید.

ثبت شرکت در اسلواکی

ثبت شرکت در اسلواکی

ویزای سرمایه گذاری آمریکا E2

ویزای سرمایه گذاری آمریکا E2 یکی از آسان ترین و ارزان ترین راه های مهاجرت به آمریکا میباشد. در کمترین زمان ممکن وارد آمریکا شوید و شرکت خود را مدیریت کنید. در صورتی که مایل به خرید شرکت آماده باشید شرکت ما شما را در این راه همایت میکند. از جمله مزایای ویزای E2 ورود همزمان خانواده محترم شما میباشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر به وب سایت اصلی ما از طریق لینک زیر وارد شوید.

درباره ی اسلواکی

اسلواکی کشوری محصور به خشکی در اروپای مرکزی است  و پایتخت آن براتیسلاوا ست. بیشتر سطح سلواکی با کوهستان‌ها پوشیده  شده‌ است و این کوه‌ها همگی جزئی از رشته‌ کوه‌های بسکید و کارپات    هستند. کوه‌های کارپات بیشتر نیمه شمالی کشور را دربر می‌گیرد. دشت‌های پست اسلواکی تنها در جنوب غربی و منتهی‌الیه جنوب شرقی کشور قرار گرفته‌اند که جزئی از فلات پانونی به‌ شمار می‌آیند.

کوه‌های تاترا با ۲۰ قله بلندتر از ۲۵۰۰ متر مرتفع‌ ترین بخش از کوهستان کارپات را تشکیل می‌دهند؛ بیشتر مساحت تاترا در خاک اسلواکی قرار گرفته است. در شمال، نزدیک به مرز لهستان، کوه‌های تاترای علیا قرار دارند که از مناطق محبوب کوهنوردی و اسکی است و بسیاری از دریاچه‌ها و دره‌های خوش‌ منظره کشور در این محل قرار گرفته است. بلندترین نقطه اسلواکی، یعنی قله گرلاخ که ۲،۶۵۵ متر ارتفاع دارد و کوه کریوان که از نمادهای اسلواکی است نیز در همین منطقه واقع شده‌اند

اقتصاد : اسلواکی به تولید و صدور خودرو و وسایل الکترونیکی، به ویژه به آلمان وابسته است و موتور محرکه رشد اقتصادی اسلواکی به طور انحصاری تقاضای خارجی است.

زبان : اسلواکیایی

ارز رسمی : یورو

جمعیت: حدود ۵٫۴  میلیون نفر

همسایگان : این کشور از غرب با جمهوری چک و اتریش، از شمال با لهستان، از شرق با اوکراین و از جنوب با مجارستان هم‌مرز است.

مالیات بر درآمد شرکت : %22

مالیات ارزش افزوده : 10%