ثبت شرکت در اسلوونی

ثبت شرکت در اسلوونی : از زمان استقلال اسلوونی در سال 1991، سیاست های متعادل مالی این کشور باعث دستیابی به یک رشد ثابت در اقتصاد شده است. رشد اقتصادی به یک نرخ حداکثری 6.1% در سال 2007 رسید. بخش های اصلی که به تحقق این موفقیت، کمک نمودند شامل ساختمان سازی، صنعت، خدمات تجاری و مالی است. بنابراین، بدون تعجب، اسلوونی اولین تازه وارد از میان 10 عضو اتحادیه اروپا بود که اجازه داده شد تا یورو را در سال 2007 به عنوان واحد پول خود معرفی نماید پس از این که در سال 2004 به عضویت اتحادیه اروپا درآمد. ثبت شرکت d.o.o. به تازگی، تسهیل شده است. در یکم فوریه سال 2008 یک نقطه دسترسی مجزا (VEM) با هدف کاهش هزینه ها برای ثبت d.o.o. و ایجاد تسهیل در رویه های مدیریتی، شروع به کار نمود. موسسان ممکن است یک d.o.o. را در نقطه دسترسی (VEM) تحت دو شرط زیر، تاسیس نمایند:

  • تمام کمک های مالی باید به صورت نقدی و قبل از ثبت شرکت، پرداخت شوند
  • اساسنامه ها باید در یک فرم خاص، طراحی شوند (تنها مقررات الزامی که رایج ترین مقررات نیز می باشند می توانند در این فرم ثبت شوند)

به منظور تاسیس یک d.o.o. موسسان باید نقطه ورود VEM را به صورت شخصی بازدید نمایند و مدارک هویتی را به همراه داشته باشند.

مالیات برای شرکت اسلوونیایی

طی سال های اخیر، دولت اسلوونی مشوق های مالیاتی زیادی را راه اندازی نموده است و مالیات های حقوق و دستمزد را منسوخ نموده است. علاوه بر این، اسلوونی قرارداد های مالیاتی مضاعف با بیش از 40 کشور را منعقد نموده است. دولت منتخب اخیر (در انتخاباتی که در سپتامبر امسال برگزار شد) به طور خاصی مقاصدی را برای ادامه کاهش بار مالیاتی و معرفی برخی مشوق های مالیاتی دیگر، اعلام نموده است.

مالیات بر درآمد شرکتی بر سود مشمول مالیات شرکت های خصوصی با نرخ 23% در سال 2007 (برای سال 2008 نرخ مالیات سود شرکتی 22% خواهد بود، برای سال 2009 نرخ مالیات سود شرکتی 21% پیش بینی می شود و برای سال 2010 و پس از آن، نرخ مالیات سود شرکتی 20% تعیین می شود) با نرخ کاهش یافته بیش از 10% که برای شرکت های تاسیس شده در مناطق ویژه اقتصادی اعمال می شود و نرخ ویژه 0% برای صندوق های سرمایه گذاری، صندوق های بازنشستگی و پذیره نویسان بیمه برای برنامه های بازنشستگی تحت شرایط خاص، وجود داشت.

تاسیس یک شرکت اسلوونیایی توسط خارجی ها

سرمایه گذاران خارجی در اسلوونی مورد استقبال قرار می گیرند و شرکت های با سرمایه خارجی یا در تملک کارآفرینان خارجی به عنوان نهاد های کسب و کار اسلوونیایی در نظر گرفته می شوند که مطابق مقررات اسلوونی اداره می شوند. آن ها حقوق و الزامات یکسانی را با شرکت های ملی دارند. همچنین افراد مقیم و غیر مقیم می توانند یک شرکت را بدون محدودیت هایی در پرداخت ها و انتقالات ایجاد نمایند. تاسیس یک شرکت در اسلوونی، ممکن است توسط خارجی ها انجام شود اما هر سند، باید یک ترجمه مجاز به زبان اسلوونیایی داشته باشد.

ثبت یک شرکت در اسلوونی، چه مدت طول می کشد؟

این فرایند به دلیل رویه جدید ثبت الکترونیکی، نسبتا کوتاه و ساده می باشد. ثبت در دفتر ثبت کسب و کار در اسلوونی از طریق VEM الکترونیکی ظرف 4 الی6 روز تکمیل می شود در حالی که افتتاح یک حساب بانکی و دریافت یک اعلام وصول، وابسته به زمان بندی بانک انتخابی باید ظرف یک روز انجام شود. ثبت در موسسه بیمه درمانی در اسلوونی، یک فرایند همزمان با ثبت در دفتر ثبت کسب و کار در اسلوونی می باشد و ظرف یک روز، انجام می شود. راه اندازی یک شرکت در اسلوونی، ظرف تقریبا یک هفته، تکمیل می شود.

درخواست مشاوره رایگان

برای دریافت اطلاعات بیشتر برای ما از طریق لینک روبرو اطلاعات تماسی خود را ارسال نمایید.

ثبت شرکت در اسلوونی

ثبت شرکت در اسلوونی

ویزای سرمایه گذاری آمریکا E2

ویزای سرمایه گذاری آمریکا E2 یکی از آسان ترین و ارزان ترین راه های مهاجرت به آمریکا میباشد. در کمترین زمان ممکن وارد آمریکا شوید و شرکت خود را مدیریت کنید. در صورتی که مایل به خرید شرکت آماده باشید شرکت ما شما را در این راه همایت میکند. از جمله مزایای ویزای E2 ورود همزمان خانواده محترم شما میباشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر به وب سایت اصلی ما از طریق لینک زیر وارد شوید.