ثبت شرکت در اسپانیا

ثبت شرکت در اسپانیا : اسپانیا به لطف سرمایه گذاری داخلی فراوان و یک بخش تولیدی پررونق و یک محیط آزاد کسب و کار، دارای یکی از قوی ترین اقتصاد های اتحادیه اروپا می باشد. در حالی که اسپانیا در حال توسعه می باشد، بازار دارایی ها در سال های اخیر آرام شده است و رشد سالانه در حال حاضر در فضای مثبت دارای عملکرد بهتری نسبت به میانگین اتحادیه اروپا به مدت چند سال بوده است. اسپانیا معروف به سرزمین کم هزینه فرصت ها برای سرمایه گذارن خارجی می باشد اما ملزومات بوروکراسی، سختگیرانه می باشند. با Bahar Gate LTD در تماس باشید تا شما را در کسب اطمینان از این که شرکت جدید اسپانیایی شما یک شروع فوق العاده خواهد داشت، یاری نماید.

از فوریه سال 2011، Bahar Gate LTD می تواند شرکت های پیش ساخته را با شماره مالیات بر ارزش افزوده اتحادیه اروپا ارائه نماید! لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر، همین امروز با ما در تماس باشید.

انواع اصلی شرکت در اسپانیا چه هستند؟

دو مورد از پرطرفدارترین شکال های ساختار شرکتی در اسپانیا عبارت اند از:

 • شرکت محدود عمومی (A.)
 • شرکت محدود خصوصی (L.)

ویژگی های اصلی یک شرکت محدود عمومی در اسپانیا چیست؟

 • ساختار استاندارد برای کسب و کار های بزرگ
 • حداقل سرمایه مشارکتی 60101.21 یورو است که حداقل 25% از آن باید پرداخت شود
 • حداقل تعداد سهامداران، یک نفر است
 • حسابرسی سالانه، مشروط بر اندازه شرکت، مورد نیاز است

ویژگی های اصلی یک شرکت محدود خصوصی در اسپانیا چیست؟

 • قالب معمول برای کسب و کار های کوچک و متوسط
 • حداقل سرمایه مشارکتی 3005.06 یورو است که باید به صورت کامل پرداخت شود
 • حداقل تعداد سهامداران، یک نفر است
 • حسابرسی سالانه، مورد نیاز است

سایر انواع شرکت در اسپانیا چه هستند؟

سایر قالب های کسب و کار که کمتر رایج می باشند اما دارای اعتبار یکسان هستند عبارت اند از:

 • کسب و کار انفرادی؛ یک مالک با تعهدات نامحدود
 • مالکیت مشترک؛ دو یا تعداد بیشتری مالک با تعهدات نامحدود
 • مشارکت عمومی یا محدود
 • دفتر شعبه یا نمایندگی

آیا راه اندازی یک شرکت در اسپانیا فرایندی پیچیده است؟

بوروکراسی در اسپانیا کارایی لازم را ندارد و ضمن این که این کشور به عنوان فضای کسب و کار، پیشرفت نموده است، آزادانه تر نیز شده است. مشاوره حرفه ای برای تاسیس یک شرکت، کاملا ضروری است. ما در ثبت شرکت در اسپانیا متخصص هستیم لذا لطفا برای جزئیات بیشتر، با ما در تماس باشید.

در مورد مالیات شرکتی برای شرکت در اسپانیا چطور؟

مالیات شرکتی در اسپانیا نسبتا بالا است اگرچه امتیازاتی برای شرکت های کوچک تر وجود دارد. نرخ کامل 35% است اما شرکت های کوچک تر 30% از مبلغ 90152 یورو از سود های اولیه خود را پرداخت می کنند. یک شرکت کوچک تر، به عنوان شرکتی که گردش مالی سالیانه آن کمتر از 3 میلیون یورو است تعریف می شود.

استخدام کارکنان در اسپانیا، چقدر آسان است؟

توسعه اقتصادی طولانی مدت اسپانیا بهبودی را بر بازار نیروی کار ایجاد نموده است اما بیکاری هنوز نسبتا بالا است و استخدام، به ندرت یک مشکل برای شرکت های خارجی است که به دنبال کارکنان محلی می باشند. نیروی کار، تحصیل کرده و انعطاف پذیر است، هزینه های نیروی کار، پایین می باشد و نمایندگی های استخدام در سراسر این کشور وجود دارند. ما خشنود خواهیم شد که شما را به شبکه خود که متشکل از متخصصان استخدام می باشد، ارجاع دهیم. لطفا با ما در تماس باشید.

محیط نظارتی برای شرکت در اسپانیا چگونه است؟

مطابق با استاندارد اتحادیه اروپا، شرکت ها نیازمند ثبت و ارائه حساب های سالانه به مسئولین نظارتی می باشند. حسابرسی های سالیانه برای شرکت های بزرگ تر، اجباری می باشد. کنترل های اندکی بر سرمایه گذاری خارجی و همچنین، موانعی برای افراد غیر مقیم در اتحادیه اروپا در بخش های استراتژیکی معین همچون مخابرات وجود دارد. اما بازار نیروی کار، مشمول نظارت سخت تری است. حداکثر ساعات کاری در هفته، 40 ساعت می باشد و شرکت ها باید سالیانه 6 هفته را به تمام کارکنان مرخصی بدهند.

آیا مشوق های مالی وجود دارند؟

اسپانیا گستره وسیعی از برنامه های مشوق ارائه می کند که بسیاری از آن ها توسط اتحادیه اروپا تامین سرمایه می شوند. این مشوق ها شامل مشوق های منطقه ای برای سرمایه گذاری در نواحی کمتر توسعه یافته کشور، معیار هایی برای ترغیب سرمایه گذاری در بخش های خاص و فرصت های مالیاتی با هدف کاهش بیکاری در میان جوانان می باشد.

در مورد تسهیلات بانکداری چطور؟

اسپانیا معروف به این است که دارای بانک های بیشتری نسبت به هر کشور دیگر در اتحادیه اروپا می باشد. دو دلیل برای این موضوع وجود دارد. اول، ازدیاد بانک های منطقه ای و دوم، توسعه اقتصادی اسپانیا، آن را به جذابیتی برای موسسات مالی بین المللی، تبدیل نموده است. اگرچه یافتن یک بانک، آسان است، افتتاح یک حساب بانکی، دشوار می باشد. ما خرسند خواهیم شد که از عهده بوروکراسی در نمایندگی شما برآییم و شما را قادر سازیم که آزادانه بر روی کسب و کار خود تمرکز نمایید.

درخواست مشاوره رایگان

برای دریافت اطلاعات بیشتر برای ما از طریق لینک روبرو اطلاعات تماسی خود را ارسال نمایید.

ثبت شرکت در اسپانیا

ثبت شرکت در اسپانیا

ویزای سرمایه گذاری آمریکا E2

ویزای سرمایه گذاری آمریکا E2 یکی از آسان ترین و ارزان ترین راه های مهاجرت به آمریکا میباشد. در کمترین زمان ممکن وارد آمریکا شوید و شرکت خود را مدیریت کنید. در صورتی که مایل به خرید شرکت آماده باشید شرکت ما شما را در این راه همایت میکند. از جمله مزایای ویزای E2 ورود همزمان خانواده محترم شما میباشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر به وب سایت اصلی ما از طریق لینک زیر وارد شوید.