ثبت شرکت در سوئد

ثبت شرکت در سوئد  : سوئد تمام قرن بیستم را به طور رسمی، بی طرف و در آرامش بوده است که به نحوی بیانگر موفقیت و امنیت این کشور در قرن بیست و یکم می باشد. سوئد با وجود یک اقتصاد باثبات که به شدت، متمایل به تجارت خارجی می باشد یک گزینه طبیعی برای سرمایه گذاران بین المللی است که به دنبال بازار های منطقه ای جدید می باشند. سوئد همچنین به طور محکمی به وضعیت رفاه و نرخ های بالای مالیاتی که برای تامین سرمایه برای آن، مورد نیاز می باشند متعهد است. لذا بهره مندی از مشاوره حرفه ای در برنامه ریزی مالیاتی و مسایل مرتبط با آن، ضروری است. لطفا برای جزئیات بیشتر، همین امرور با ما در تماس باشید.

انواع اصلی ثبت شرکت در سوئد چه هستند؟

پنج مورد از پرطرفدارترین شکل های ساختار ثبت شرکت در سوئد عبارتند از:

 • شرکت دارای محدود خصوصی
 • شرکت محدود عمومی
 • دفتر شعبه یک شرکت خارجی
 • مشارکت
 • کسب و کار انفرادی

ویژگی های اصلی ثبت شرکت در سوئد محدود خصوصی چیست؟

 • مناسب برای حتی کوچکترین شرکت
 • هیئت مدیره ممکن است از فقط یک عضو به علاوه یک جانشین تشکیل شود
 • حداقل سرمایه مشارکتی 100000 کرون (10713 یورو) است
 • تعهدات مالک، محدود به دارایی های شرکت می باشد

ویژگی های اصلی ثبت شرکت در سوئد محدود عمومی چیست؟

 • قالب استاندارد برای شرکت های بزرگ
 • حداقل سرمایه مشارکتی 500000 کرون (53568 یورو) است
 • هیئت سرپرستان باید حداقل سه عضو داشته باشد
 • مدیر عامل و 50% از اعضای هیئت مدیره باید مقیم منطقه اقتصادی یورو باشند

ملزومات گزارشگری برای شرکت های محدود سوئدی چیست؟

صرف نظر از اندازه شرکت و اینکه آن خصوصی یا عمومی است، یک شرکت محدود باید حساب های سالیانه را در دفتر ثبت و حقوق انحصاری، نگهداری نماید. به علاوه، گزارش سالیانه باید حسابرسی شود.

ویژگی های اصلی یک دفتر شعبه در سوئد چیست؟

یک شرکت خارجی که می خواهد بدون تاسیس یک شرکت فرعی در سوئد شروع به فعالیت نماید، می تواند در عوض، یک دفتر شعبه را راه اندازی نماید. شعبه باید یک مدیر عامل داشته باشد که باید مقیم کشوری در منطقه اقتصادی اروپا باشد. شعبه سوئدی یک شرکت خارجی، همانند یک شرکت محدود سوئدی، مشمول مالیات بر سود می شود اما زیان ها ممکن است در حوزه شرکت خارجی، شامل کسر مالیات شوند. تمام شعبه ها باید حساب های سالیانه خود را نگهداری و حسابرسی نمایند.

نحوه کار مشارکت ها چگونه است؟

دو نوع از مشارکت، تحت قانون شرکتی سوئدی وجود دارد. یک مشارکت عمومی، یک رابطه تجاری بین دو یا تعداد بیشتری از افراد است که به صورت شخصی، مشترک و ترکیبی مسئول می باشند. اما در یک مشارکت محدود، همیشه حداقل یک شریک با تعهدات محدود و یک شریک با تعهدات نامحدود نسبت به تمام بدهی ها وجود دارد.

در مورد کسب و کار انفرادی چطور؟

یک کسب و کار انفرادی، یک شکل شناخته شده از شرکت تجاری است اما شامل یک شخصیت حقوقی نمی شود. کسب و کار توسط یک شخص مجزا اجرا می شود که به صورت شخصی مسئول تمام بدهی هایی است که احتمال دارد به وجود آیند. حساب های سالیانه به عنوان یک ضمیمه به مالیات شخصی مالک، مورد نیاز می باشند اما الزامی برای حسابرسی وجود ندارد.

استخدام کارکنان در سوئد، چقدر آسان است؟

سوئد دارای بهترین نیروی کار تحصیل کرده در دنیا پس از ایالات متحده و کانادا می باشد که عاملی است که به طور گسترده ای توسط شرکت های خارجی در تصمیم گیری برای سرمایه گذاری در این کشور، موثر می باشد. بیکاری در سال های اخیر، افزایش یافته است و نباید کمبود متقاضیان برای مشاغل، وجود داشته باشد. ما دارای شبکه ای متشکل از متخصصان محلی استخدام می باشیم. لطفا برای جزئیات در مورد ثبت شرکت در سوئد با ما در تماس باشید.

محیط نظارتی چگونه است؟

مقررات اندکی بر مالکیت یا عملیات کسب و کار، حکم فرما است و سود ها می توانند آزادانه به خارج از کشور، ارسال شوند. بازار نیروی کار، بسیار نظام مند و مشمول قوانین موجود برای قرارداد های استخدام، محیط کاری و تصمیم گیری شرکتی می باشد. بهره مندی از مشاوره حقوقی قبل از ارائه یا ورود به هر نوع از قرارداد استخدامی، ضروری است. ما می توانیم شما را در این امر، یاری نماییم. فقط برای جزئیات بیشتر راجع به ثبت یک شرکت در سوئد با ما در تماس باشید.

آیا مشوق های مالی وجود دارند؟

مشوق های مالی عمومی برای شرکت های خارجی در سوئد، وجود ندارند اما وام های بدون بهره، ممکن است برای سرمایه گذاری در بخش های توسعه منطقه ای، قابل دسترسی باشد. فرصت های مالیاتی خاصی برای شرکت های خارجی که نیازمند استخدام کارکنان متخصص نظیر کارشناسان فنی، محققان و مدیران برتر از خارج کشور می باشند وجود دارد.

در مورد تسهیلات بانکداری چطور؟

کمبود بانک های محلی و بین المللی در سوئد وجود ندارد و سیستم های بانکداری، بسیار پیشرفته هستند اما افتتاح یک حساب بانکی می تواند به نحو شگفت انگیزی دشوار باشد. یکی از راهکار ها برای حل این مشکل می تواند راه اندازی یک اتحادیه اعتباری سوئدی باشد. لطفا با Bahar Gate  LTD برای دریافت کمک در این مورد و سایر موارد مربوط به ثبت یک شرکت در سوئد، در تماس باشید.

درخواست مشاوره رایگان

برای دریافت اطلاعات بیشتر برای ما از طریق لینک روبرو اطلاعات تماسی خود را ارسال نمایید.

ثبت شرکت در سوئد

ثبت شرکت در سوئد

ویزای سرمایه گذاری آمریکا E2

ویزای سرمایه گذاری آمریکا E2 یکی از آسان ترین و ارزان ترین راه های مهاجرت به آمریکا میباشد. در کمترین زمان ممکن وارد آمریکا شوید و شرکت خود را مدیریت کنید. در صورتی که مایل به خرید شرکت آماده باشید شرکت ما شما را در این راه همایت میکند. از جمله مزایای ویزای E2 ورود همزمان خانواده محترم شما میباشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر به وب سایت اصلی ما از طریق لینک زیر وارد شوید.