ثبت شرکت در سوئیس

ثبت شرکت در سوئیس : سوئیس قطعا یکی از جذاب ترین کشور ها در دنیا برای زندگی، کار و اداره یک شرکت می باشد. سوئیس ترکیبی از ثبات سیاسی و اقتصادی، محیطی تمیز و امن، و نرخ های مالیات نسبتا پایین شخصی و شرکتی را ارائه می نماید. اما نظام مالیاتی، به واسطه وجود بخش های متنوع، نسبتا پیچیده می باشد. در صورتی که می خواهید شرکت خود را در کوتاه ترین بازه زمانی ممکن ثبت نمایید و مطمئن شوید که شرکت شما با کارآمد ترین شیوه مالیاتی، ساختار یافته است لطفا برای جزئیات بیشتر، همین امروز با ما در تماس باشید.

انواع اصلی ثبت شرکت در سوئیس چه هستند؟

دو نوع نهاد عمده کسب و کار برای سرمایه گذاران خارجی وجود دارد که عبارتند از:

 • شرکت دارای تعهدات محدود (Sarl)
 • شرکت (SA)

ویژگی های اصلی ثبت شرکت در سوئیس دارای تعهدات محدود (Sarl) چیست؟

 • اساسا برای کسب و کار های کوچک و متوسط، مورد استفاده قرار می گیرد
 • حداقل سرمایه مشارکتی 20000 فرانک سوییس(معادل 12320یورو) است
 • عدم وجود موانع برای مالکیت خارجی
 • حداقل دو نفر برای ثبت شرکت، مورد نیاز است
 • یکی از سرپرستان باید مقیم سوییس باشد

ویژگی های اصلی ثبت شرکت در سوئیس (SA) چیست؟

 • اساسا برای کسب و کار های متوسط و بزرگ، مورد استفاده قرار می گیرد
 • حداقل سرمایه مشارکتی 100000 فرانک سوییس (معادل 61600 یورو) است
 • حداقل 50% سرمایه مشارکتی باید پرداخت شود
 • سهامداران می توانند کاملا بی نام باشند
 • اکثریت اعضای هیئت سرپرستان باید مقیم سوییس باشند

آیا ثبت شرکت در سوئیس، فرآیندی پیچیده است؟

 • طبق قوانین سوئیس، سرپرست سوییسی مورد نیاز است (ما می توانیم یک کاندید سرپرستی را برای شما فراهم نماییم)
 • آماده سازی تذکاریه و اساسنامه ها
 • افتتاح یک حساب بانکی در سوییس
 • بایگانی در اداره ثبت شرکت ها
 • سوییس به 26 استان مختلف، تقسیم می شود که عضو دولت فدرال سوئیس می باشند. پرطرفدار ترین استان ها برای ثبت شرکت عبارتند از: زوگ، زوریخ، ژنو، فریبورگ و لوسرن.

استخدام کارکنان در سوییس، چقدر آسان است؟

با وجود این که سوئیس دارای یکی از پایین ترین نرخ های بیکاری در اروپا (3.9% در سال 2009) است، مشکلی برای استخدام کارکنان مناسب برای کسب و کار خود نخواهید داشت. بالغ بر80% نیروی کار در سوئیس، یک دانشنامه یا مدرک کارآموزی حرفه ای را در اختیار دارند که باعث می شود نیروی کار در این کشور، تحصیل کرده و بسیار ماهر باشد. سوئیس دارای چهار زبان رسمی است که عبارتند از: فرانسوی، آلمانی، ایتالیایی و رومانیایی و انگلیسی نیز بسیار استفاده می شود. این کشور دارای یک بخش پیشرفته استخدام می باشد و Bahar Gate LTD خشنود خواهد شد که شما را در صورت نیاز، در این مورد راهنمایی نماید.

محیط نظارتی چگونه است؟

مسئولین سوئیس، تمام تلاش خود را به کار می بندند تا تضمین نمایند که مقررات کسب و کار در ساده ترین حالت ممکن، قرار دارند اما این نکته باید مورد توجه قرار بگیرد که شرکت ها مشمول قوانین استانی و قوانین فدرال می باشند. استان ها دارای اختیارات نظارتی و مالیاتی مخصوص به خود می باشند و این اختیارات، از یک استان به استان دیگر، فرق می کنند لذا بهره مندی از مشاوره متخصصان، ضروری است. ما دارای متخصصان محلی آماده به خدمت هستیم تا شما را با هر چیزی که نیاز دارید بدانید، راهنمایی کنیم.

آیا مشوق های مالی وجود دارند؟

حمایت زیادی از سرمایه گذاری در سطح فدرال وجود ندارد. اما دولت از برخی سرمایه گذاری های زیرساختی نظیر تسهیلات گردشگری، ارتباطات و آموزش با وام های یارانه ای تا 25% حمایت می نماید. در سطح استانی، ممکن است واجد شرایط برای سایر انواع حمایت های مالی نظیر کمک هزینه های اجاره، چشم پوشی از ملزومات مجوز کاری، معافیت های مالیاتی تا 10 سال، انرژی ارزان و … باشید.

در مورد تسهیلات بانکداری چطور؟

بانک های سوئیس، با مدیریت تقریبا یک سوم دارایی های خصوصی جهان، حرف آخر را در بهره وری و احتیاط می زنند و بسیاری از موسسات مالی بین المللی، دارای یک مرکز در این کشور می باشند. لذا هنگامی که صحبت از انتخاب یک بانک برای شرکت تازه تاسیس شما در سوئیس می شود، شما برای انتخاب یک گزینه با مشکل مواجه خواهید شد.

بانک های سوئیس تا چه حد، نظام مند می باشند؟

بسیار نظام مند. در سال های اخیر مسئولین سوئیس، مقررات سختگیرانه ای را برای مقابله با پولشویی و تضمین انطباق و همکاری با قوانین بین المللی معرفی نموده اند. بانک ها در این کشور با الزامات تلاش مداوم، مواجه هستند و در ارتباط با مشتریان جدید، بسیار محتاطانه عمل می کنند. آن ها ترجیح می دهند که مشتریان جدید توسط افرادی که از قبل می شناسند و به آن ها اعتماد دارند، معرفی شوند. این، یکی از دلایلی است که افتتاح یک حساب بانکی و ثبت شرکت در سوئیس به کمک کارشناسان محلی ما را معقول، جلوه می دهد.

درخواست مشاوره رایگان

برای دریافت اطلاعات بیشتر برای ما از طریق لینک روبرو اطلاعات تماسی خود را ارسال نمایید.

ثبت شرکت در سوئیس

ثبت شرکت در سوئیس

ویزای سرمایه گذاری آمریکا E2

ویزای سرمایه گذاری آمریکا E2 یکی از آسان ترین و ارزان ترین راه های مهاجرت به آمریکا میباشد. در کمترین زمان ممکن وارد آمریکا شوید و شرکت خود را مدیریت کنید. در صورتی که مایل به خرید شرکت آماده باشید شرکت ما شما را در این راه همایت میکند. از جمله مزایای ویزای E2 ورود همزمان خانواده محترم شما میباشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر به وب سایت اصلی ما از طریق لینک زیر وارد شوید.