برنامه ریزی مالیاتی

ثبت شرکت و برنامه ریزی مالیاتی با هم همراه می باشند. در حقیقت، برای بسیاری از افراد، دلیل اصلی راه اندازی یک شرکت در خارج، کاهش میزان مالیاتی است که پرداخت می کنند.

در صورتی که در یک کشور با مالیات بالا زندگی می نمایید اما یک شرکت را در کشوری راه اندازی نموده اید که دارای مالیات پایین یا صفر می باشد، ممکن است قادر باشید سود های حاصل از کسب و کار را به آن کشور، نسبت داده و لذا مالیات کمتری بپردازید.

اما برنامه ریزی مالیاتی، پیچیده است و دارای ریسک غالبا بالا می باشد، به همین دلیل است که برنامه ریزی موفق مالیاتی، یکی از خدمات اساسی می باشد که Bahar Gate LTD به مشتریان ارائه می نماید.

تخصص مالیاتی در اروپا

ما در Bahar Gate LTD دارای دانش گسترده و عمقی از نظام مالیاتی در هر کشوری می باشیم که در آن مشغول به فعالیت هستیم و مشاوران ما در برخی زمینه های مهم، متخصص می باشند که عبارتند از:

  • مقررات مالیاتی محلی
  • استراتژی هایی برای تخفیف تعهدات مالیاتی
  • اخذ مالیات مضاعف و نحوه اجتناب از آن
  • ریسک های انتقال ارزش و مسایل مربوط به آن

مسایل مالیاتی غالبا پیچیده هستند و بسیاری از کسب و کار ها دارای شرایط مخصوص به خود می باشند لذا خدماتی که ما فراهم می نماییم تا اندازه ای مناسب ملزومات دقیق مالیاتی و کسب و کار شما می باشند. به این دلیل، در موارد خاص، ما همچنین ممکن است خدمات یکی از شرکای متخصص خود در برنامه ریزی مالیاتی را توصیه نماییم. در این موارد، ما از تعامل با شرکای خود در نمایندگی شما خشنود خواهیم بود لذا اگر تمایل دارید، با ما در تماس باشید.